içinde , ,

Sweatcoin IDO Fiyatından 12x Yaptı!

Sweatcoin, günlük adımlarınızı harika ürünlere harcayabileceğiniz, hayır kurumlarına bağışta bulunabileceğiniz veya kriptoya dönüştürebileceğiniz yeni nesil bir para birimi ile ödüllendiren ücretsiz bir Move-to-Earn uygulamasıdır.

Sweatcoin 5 Eylül’de DAO Maker ile ilk v2 satışını gerçekleştireceğini duyurdu. SWEAT’ın merakla beklenen IDO’su, 5 Eylül’de saat 15:00’te DAO Maker launchpad’inde gerçekleşti.

*Sweatcoin, DAO Maker’da 9 Eylül’de SHO gerçekleştirdi.

13 Eylül’de ise SWEAT token’ı piyasaya sürüldü. 13 Eylül’de Sweatcoin’i; Bybit, OKX, Bitfinex, KuCoin, FTX, MEXC borsaları listeledi.

Sweatcoin token’ı SWEAT için 9 Eylül’de gerçekleştirilen SHO’da ön satış fiyatı 0.00714 dolardı. Çeşitli borsalarda 13 Eylül’de listelenen ve piyasaya sürülen SWEAT token’ı kısa sürede içerisinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.08875 dolara ulaştı.

ATH seviyesi SWEAT için IDO fiyatından 12x anlamına geliyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.  

Merve Sait tarafından yazıldı.

KoinSaati İçerik Editörü

Kriptoya Yön Veren 5 İsim

Bitcoin

Bitcoin Hash Rate: Trend Ne Tarafa?