içinde ,

Sweatcoin’deki Token’lar Nasıl Coin’e Çevrilir?

Son günlerin adını sık sık duyduğumuz Move-to-Earn uygulaması olan Sweatcoin, kendi dijital varlığı olan SWEAT’i geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdü. 

Sweatcoin kullanıcıları artık yürüyerek kazandıkları Sweatcoin’lerini, piyasada değeri olan dijital bir varlığa, yani SWEAT’e dönüştürme şansına sahip oldular.

Daha önce tüm adımlar Sweatcoin’e çevrilmişken TGE’nin ardından kullanıcıların bir günde atacağı ilk 5.000 adımı SWEAT olarak mint’lenecek.

Başlangıç ​​olarak tıpkı 1.000 adımın 1 Sweatcoin’e eşit olması gibi 1.000 adım 1 SWEAT değerinde olacak. Ancak zamanla SWEAT mint’lemek için daha fazla adıma gerekecek.

Sweatcoin’leri SWEAT’a Nasıl Çevirirsiniz?

Sweatcoin’leri, SWEAT’a dönüştürmek oldukça basittir. İlk olarak yeni cüzdanınızı kurmak için bir aktivasyon kodu gerekmekte. Bunu, Move-to-Earn uygulamasını ilk kurduğunuzda size gelen mail’den bulabilirsiniz.

Sweat confrimation code

Bulamadıysanız şu adımı takip edebilirsiniz; uygulamaya giriş yaptığınızda “claim my SWEAT” butonuna basarak gerekli adımları takip etmeniz gerekiyor. Ardından sizden bir mail adresi istenecek. Bu, Sweatcoin uygulamasını oluşturduğunuz mail adresi olmalı. Size bir aktivasyon kodu gelecek. Bu kod ile cüzdanınızı kurabilirsiniz.

Bu işlem tamamlandıktan sonra yapılacak olan şey, artık hem Android kullanıcıları Apple kullanıcıları için kullanıma sunulan yeni SWEAT Wallet uygulamasını indirmek olacak. Uygulamayı, Google Play Store’dan ve App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

SWEAT Wallet’ı indirdikten sonra “Login with Sweatcoin” butonuna bastıktan sonra “Opt into crypto”ya tıklayın. Bu şekilde cüzdanınız eşleşecek. Tüm işlemleri doğru bir şekilde yaptıysanız,  Sweatcoin’lerinizin SWEAT’a dönüşmüş halini görebilirsiniz.

SweatCoin’i Exchange’e Nasıl Gönderirsiniz?

SWEAT Wallet’a giriş yaptıktan sonra “Transfer” sekmesine basın ve ardından “Send” seçeneğine tıklayın.

Ardından Near Wallet kullanıcı adınızı girin. Daha sonra “Send”e tıklayın. Varlığınız bu şekilde Near Wallet’a gönderilmiş olacak.

Ardından Near Wallet uygulamanıza gidin ve token’ı trade etmek istediğiniz borsaya gönderin.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Garin Kazanciyan tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Çeşitli akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Blokzincir teknolojisiyle 2019 yılında tanıştım. Kendimi bu konuda geliştirmeye devam ediyorum.

Vitalik, Ethereum

Vitalik Buterin Layer-3’e Yönelik Önemli Bir Paylaşım Yaptı!

Casper Network’ün Büyük Potansiyeli Var mı?