içinde

$SWEAT Ne Zaman Piyasaya Çıkacak? Sweatcoin Nedir?

Sweatcoin, günlük adımlarınızı fiziksel ürünler için harcayabileceğiniz, hayır kurumlarına bağışta bulunabileceğiniz veya kriptoya dönüştürebileceğiniz pazar yerine sahip, şu an için ücretsiz bir move-to-earn uygulamasıdır. Sweatcoin (SWEAT) NEAR blok zinciri üzerine kurulmuştur.

Sweatcoin, projenin yerel token’ı olan SWEAT token’ın piyasaya çıkış tarihi için yaz aylarını işaret etmişti. Önce haziran ayında piyasaya çıkmasıyla gündeme gelen SWEAT için kesin tarih verildi.

Sweatcoin resmi sitesinde belirtilen tarihe göre 12 Eylül 2022 tarihinde $SWEAT token piyasaya sunulacak.

Açıklanan verilere göre şu anda 100 milyondan fazla insan Sweatcoin kullanıyor. Yürüyerek mint ettiğiniz SWEAT’ler, 12 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek TGE (Token Generetaion Event) ile piyasaya sürüldüğünde kripto para birimi SWEAT ile eşleştirilecek.

Örneğin, TGE sırasında 500 Sweatcoin bakiyeniz varsa, uygulama sizi 500 SWEAT token ile eşleştirecek. Bu tarihten sonra kullanıcıların günlük ilk 5.000 adımı SWEAT’e dönüştürülür, 5.000’in üzerinde atılacak adımlar Sweatcoin olarak kalır.

Sweatcoin, partnerleri arasında NEAR Foundation, Spartan, OKEx Blockdream Ventures gibi yüksek bütçeli risk sermayelerinin bulunması nedeniyle de dikkatleri üzerine çekiyor.

SWEAT Cüzdan Oluşturma

Token Generation Event sırasında şimdiye kadar mint’lediğiniz Sweatcoin’lerin sayısı kadar SWEAT token oluşturulacak.

1.Adım

Öncelikle Sweatcoin uygulamasını App Store veya Google Play mağazalarından indirin. KoinSaati referansı ile Sweatcoin indirmek için: Sweatcoin Uygulamasını indirmek İçin Tıklayınız.

2.Adım

Giriş yapın veya hesap oluştur. (Hesabınızı oluştururken e-posta adresinize ve bilgilerinize dikkat edin. Çünkü onlar olmadan SWEAT’lerinizi almanız zor olacaktır.)

3.Adım

SWEAT Wallet Oluşturun. Marketplace’e ve ardından SWEAT cüzdanınızı oluşturabileceğiniz Crypto’ya gidin.

4.Adım

Artık uygulamada Sweatcoin kazanmak için yürümeye başlayabilirsiniz. Cüzdanınızdaki her bir Sweatcoin için Token Generation Event’te SWEAT token alacaksınız.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Koinsaati, Veri

AMM Nedir? DeFi’deki Rolü Nedir?

Solana’nın Yeni Rakibi: Aptos Blockchain Rehberi