in

Supra Oracle Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?

Supra Oracles, DeFi ekosistemine güvenilir ve doğru gerçek dünya verileri sağlama konusunda uzmanlaşmış, son teknoloji bir blockchain platformudur.

Merkezi olmayan finansa alanında, akıllı sözleşmelerin sorunsuz ve güvenli bir şekilde çalışması için güvenilir verilere erişim çok önemlidir. Supra Oracles, gerçek dünya ile blok zinciri arasındaki boşluğu doldurarak DeFi deneyiminizin verimli, şeffaf ve saldırılara karşı korumalı olmasını sağlar.

Supra Oracles, kullanıcılarına özel bir airdrop fırsatı sunuyor. Basit bir katılım sürecini tamamlayarak, cüzdanınızda anında 25 Stars ve 400 SUPRA token kazanarak DeFi maceranıza başlayabilirsiniz.

Supra Oracles Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılırım?

  • Topluluğa Katılın: Çeşitli sosyal medya platformlarında Supra Oracles topluluğuyla bağlantı kurun. Sizin gibi düşünen meraklılarla etkileşim kurun, en son duyurulardan haberdar olun ve gelişen DeFi ekosisteminin bir parçası olun.
  • Eksiksiz Doğrulama: Katılım sürecinde doğru bilgiler sağladığınızdan emin olun. Bu adım, topluluğu potansiyel dolandırıcılıktan korumak ve ödülleri adil bir şekilde dağıtmak için oldukça önemlidir.
  • Ödüllerinizi Alın: Katılım süreci tamamlandıktan sonra doğrudan cüzdanınıza 25 Stars ve 400 SUPRA gönderilmiş olacak.
  • Missions bölümünü mutlaka takipte kalmalı ve her yeni görev eklendiğinde ilgili quiz’in cevabını bulmalısınız.

NFT drop

Şu ana dek olan görevlerin quiz cevapları ise şöyle:

       1. D- All of Above

       2. D- Supra’s performance

       3. C- Blocks on Supra

       4. A- Tribes and clans

  • Her görevi, o göreve ait quizi çözdükten sonra tamamlamış olduğunuz gibi görev sonunda e-mailinize crate (kutu) gönderilecek.
  • Bu kutuyu da e-maildeki bağlantı linkine tıklayarak gecikmeden açmanız oldukça önemli. Belli bir süre içerisinde açılmayan kutular bir daha açılamıyor. Kutuların içinde SUPRA token ve Stars ödülleri bulunuyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Dinamik NFT Nedir ve Zaman İçinde Nasıl Değişir?

NFT drop

Tabi NFT Airdrop Etkinliğine Nasıl Katılınır?