in ,

SuperRare (RARE) Binance’te Listelendi: RARE Nedir?

Binance

SuperRare (RARE), bu sabah (11.10.21) TSİ 09:00’da RARE / BTC, RARE / BNB, RARE / BUSD ve RARE / USDT işlem çiftleri ile Binance’te listelendi.

Yatırımcılar, artık Binance üzerinden RARE alım-satımı yapabilir. Ancak Binance’ten RARE’lerinizi başka yere çekmek, aktarmak için yarın (12.10.21) TSİ 09:00’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

SuperRare (RARE) Nedir?

SuperRare, eşi benzeri olmayan, sadece bir kez basılmış dijital sanat eserlerini toplamak veya alım-satım yapabilmek için bir NFT Pazar yeridir. Her sanat eseri, ağdaki sanatçılar tarafından özgün bir şekilde oluşturulmuştur. Bu sanat eserleri, dijital ortamda tokenize edilip koleksiyon yönüyle toplanabilir veya alım-satım yapılabilir.

RARE, platformun yönetim token’idir. Bu token’e sahip olanlar ağ ve protokolde önerilen iyileştirmelere oy vererek yön verebilir, topluluk hazinesinden fon tahsis edebilir ve temel platform parametrelerini yönetebilir.

SuperRare (RARE) Nasıl Alınır?

RARE ile trade edebilmeniz için öncelikle bir Binance hesabınız olmalı. Daha önce bir Binance hesabı oluşturmadıysanız aşağıdaki yazımızı okumanızı tavsiye ederim.

Daha sonra, oluşturduğunuz hesabınıza para transfer ettikten sonra RARE ile alım-satım yapabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Star Atlas Hakkında İlginç Detaylar

CheersLand

CheersLand (CHEERS) Projesindeki Son Gelişmeler