in ,

Superpower Squad (SQUAD) Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

NFT

Play to Earn altyapısını yenilikçi bir şekilde geliştirmek isteyen Web3 oyun platformu Superpower Squad nedir ve nasıl satın alınır? 

Superpower Squad, blok zinciri teknolojisi ile oluşturulmuş süper kahraman temalı bir e-Spor mobil oyunudur.

Ekibi ve Yatırımcıları

Superpower Squad ekibi, hem oyun hem de kripto endüstrilerinden deneyimli geliştiriciler, topluluk, pazarlama ve iş geliştirme uzmanlarından oluşur. CTO Pony Zhang ile oyun üretiminde 10 yıllık deneyime sahip olan geliştiriciler birlikte projeyi hayata geçirdi.

Yol Haritası

2023 ilk çeyreğinde reklam kampanyalarına başlandı ve uygulama yan zincirinin hayata geçirilmesi bekleniyor. İkinci çeyreğinde Matchplay turnuvalarının lansmanı, üçüncü çeyreğinde Home sisteminin yayınlanması planlanıyor.

Avantajları

Oyun oynanabilirlik odaklı olup MOBA, RPG, Roguelike gibi unsurlar ve sosyal özellikler ile tasarlanmıştır. Oyuncular, savaş donanımlarını optimize etmek için 26 benzersiz kahraman, 48 silah, çeşitli görünümler ve süs eşyaları ile seçilebilir. Oyuncular performansları oranında ödüllendirilir. UGC aracıyla entegre edilen oyun, Web 2.0 oyuncuları için öğrenme maliyetini de düşürür ve optimum bir Web3 oyun deneyimi sağlamak için topluluk odaklı bir pazar yeri oluşturur.

Tokenomisi

Superpower Squad’ın genel ekonomik modelinde çift tokenli bir model sunulur. Yönetim tokeni olarak $SQUAD kullanılırken ve oyun içi satın almalarda $ECG tokeni kullanılır. $SQUAD, toplam maksimum 1.000.000.000 arza sahip Superpower Squad’ın yönetişim tokenidir. NFT yükseltmeleri ile $SQUAD kullanılır.

SQUAD Nasıl Satın Alınır?

SQUAD almak oldukça basittir. Kucoin ve PancakeSwap (V2) gibi popüler borsalarda listelenen varlığı borsalar üzerinden kolaylıkla alabilir, satabilir ve elinizde tutabilirsiniz. KuCoin, şu anda token ticaretinin yapıldığı en aktif borsadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Chainlink (LINK) Nasıl Stake Edilir?

Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?