içinde ,

SUKU ($SUKU) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: SUKU ($SUKU) Nedir?

SUKU ($SUKU) yatırma işlemleri bugün 21 Ocak TSİ 17:00’da Huobi Global borsasında işleme açılıyor. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar, bugün TSİ 17:00’dan itibaren artık Huobi Global üzerinden SUKU yatırma işlemlerini yapabilecek. SUKU spot işlemler (SUKU/USDT) yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak SUKU’larınızı Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için ertesi gün, yani 22 Ocak TSİ 18:30’a kadar beklemeniz gerekmektedir.

SUKU ($SUKU) Nedir?

SUKU, işletmeleri ve tüketicileri birbirine bağlayan bir hizmet olarak tedarik zinciri platformu sunarak tedarik zincirlerini daha şeffaf, verimli ve erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan blockchain tabanlı bir ekosistemdir.

SUKU Platformu, endüstriler arasında tedarik zincirlerini geliştirme niyetiyle, SUKU Ticaret Ortakları tarafından kullanılan ve SUKU Teknolojisi ile oluşturulmuş uygulamalar ve hizmetlerden oluşan, isteğe bağlı, açık bir yazılım dağıtım modeli kullanır.

SUKU

SUKU Ekosistemi aşağıdaki bileşenlerden oluşur:

1.SUKU Platformu: Ticari Ortakların kendi aralarında işlem yapmasına ve Teknoloji Ortakları tarafından oluşturulan uygulamaları kullanmasına olanak tanıyan yetenekler, hizmetler ve özellikler
2. $SUKU: SUKU ekosisteminde Ticari Ortaklar ve Teknoloji Ortakları tarafından kullanılan ERC20 uyumlu bir token
3.Ticari Ortaklar: Tedarik zinciri katılımcıları olarak platformda etkileşimde bulunan ve işlem yapan SUKU Platformu kullanıcıları
4.Teknoloji Ortakları: Uygulama oluşturan kuruluşlar veya bireysel geliştiriciler

Official Website: https://www.suku.world/

Whitepaper: SUKU Whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Andreessen Horowitz: Kripto Yatırımı İçin Dev Fon

Huobi Primelist

Huobi Primelist ile 24 Ocak’tan 30 Ocak’a Kadar Her Gün Yeni Bir Token Listeleniyor