in ,

SUI Token Hangi Borsalarda Listelenecek?

Sui

Sui, yaratıcıların ve geliştiricilerin Web3’teki bir sonraki milyar kullanıcıya hitap eden deneyimler oluşturmasını sağlamak için sıfırdan tasarlanmış ilk izinsiz Layer-1 blok zinciridir.

Basit kullanım durumları için ölçeklenebilirlik ve benzeri görülmemiş düşük gecikme süresi sunan SUI, yerel kripto varlığını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. 

Sui tarafından yapılan açıklamalara göre 10 milyar olarak belirlenen toplam arzın %6’sı kullanıcılara ön satış yolu ile dağıtılacak. Ön satışa katılabilmek için kullanıcıların 1 Şubat 2023 tarihinden önce SUI discord kanalına katılmış olması ve topluluğa katkıda bulunmuş olması şartı aranacak. 

SUI token, ilk halka açık satışını 23 Nisan’da OKX Jumpstart’ta token tahsisi çekilişi şeklinde gerçekleştirecek. OKB sahipleri OKB’lerini bilet almak için kullanabilecek ve kazanan biletler SUI token satın alma fırsatına sahip olacak. Çekiliş için abonelik süresi 23 Nisan 2023 05.00 (TSİ) ile 24 Nisan 2023 05.00 (TSİ) arasında gerçekleşecek. Kullanıcıların alabileceği bilet sayısı, abonelik tarihinden önceki üç gün boyunca elde tutulan ortalama OKB miktarına göre değerlendirilecek.

Sui

Sui Foundation tarafından onaylanan kullanıcılar, 25 milyonluk SUI havuzundan yalnızca 0,03 ABD doları karşılığında 1.500 adede kadar SUI satın alabilecekler. 

SUI tokenin listeleneceği borsa yalnızca OKX ile sınırlı değil. KuCoin ve Bybit üzerinde de ön satış gerçekleştireceğini açıklayan Sui, yaptığı duyuruda, KuCoin üzerinden 0.1 fiyat ile maksimum 1.000 adet SUI token alınabileceğini belirtti. 

Sui, yakın zamanda FTX Ventures, Coinbase, Jump, a16z, Circle ve Binance liderliğindeki finansman turunda 300 milyon dolar fon toplamıştı. 

Yapılan son açıklamalara göre Sui Network (SUI), 3 Mayıs 15:00’da (TSİ) Binance, OKX, KuCoin, Bybit, Huobi Global ve MEXC üzerinde listelenmeye başlayacak.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Memetic/PepeCoin (MEME) Nedir? Nasıl Alınır?

Sui

Sui Blok Zincirinin Ekonomik Model Detayları