in ,

Sui (SUI) Neden Düşüş Yaşadı?

Sui

Geçtiğimiz günlerde kripto alım satım platformu OKX, SUI varlığı üzerinde kampanya düzenlemişti. OKX, tarafından düzenlenen kampanyada sorun yaşanmasının ardından SUI %12,5 oranında değer kaybetti.

Hatırlanacağı üzere yerel kripto varlığını piyasaya süren SUI, birçok farklı kripto varlık alım satım platformu üzerinde varlığını listelemişti. Bu borsalardan biri ise OKX borsası idi.

OKX‘in düzenlediği SUI kampanyasının problemler yaşanması nedeniyle varlığın değerinde ciddi kayıplar yaşandı. Kampanyanın belirttiği durumları çeşitli sebeplerle yerine getirmediğini ifade eden kripto yatırımcıları, sosyal medya üzerinden kullanıcıların sorunlarını dile getiren yayınlar yaptı. Özellikle Twitter üzerinde giderek büyüyen bu konu, SUI fiyatına da olumsuz şekilde yansıdı.

Yaşanan tüm gelişmelerden önce 1,072 seviyesinde olan varlık son 24 saatte %8,15 düştü. 0,96 dolara gerileyerek Binance‘teki dip fiyatını test eden SUI, güncel olarak 0,98 dolardan fiyatlanıyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Meme Coin Boğasında Hangi Coin’ler Artabilir

Çin Menşeili Varlıklar Yükselişe Geçebilir mi?