in ,

Sui (SUI) Ne Zaman Listelenecek?

Sui, yaratıcıların ve geliştiricilerin Web3’teki bir sonraki milyar kullanıcıya hitap eden deneyimler oluşturmasını sağlamak için sıfırdan tasarlanmış ilk izinsiz Layer-1 blok zinciridir.

Yerel kripto varlığını piyasaya sürmeye hazırlanan SUI, bugün içerisinde birçok farklı kripto varlık alım satım platformu üzerinde listelenmeye başlayacak. 3 Mayıs 2023 günü 15.00’te (TSİ) piyasaya sürülmesi beklenen SUI; KuCoin, Bybit, OKX ve Huobi ve Binance gibi platformlar üzerinde listelenecek. 

Yakın zamanda duyuru yapan Binance, SUI’nin 3 Mayıs 2023’te Türkiye saati ile 15:00’te listeleneceğini açıkladı. KuCoin, Bybit, OKX ve Huobi’nin de 15.00’te listelemesi bekleniyor. 

Sui

Binance yaptığı duyuruda, SUI için SUI/BTC, SUI/TUSD, SUI/BNB, SUI/EUR ve SUI/TRY alım satım çiftlerini de kullanıma sunacağını belirtti. Geçtiğimiz günlerde ön satışını gerçekleştiren SUI, basit kullanım durumları için ölçeklenebilirlik ve benzeri görülmemiş düşük gecikme süresi sunar. Sui, çoğu işlemi paralel olarak işlenebilir hale getirir. Bu, işleme kaynaklarını daha iyi kullanır ve daha fazla kaynak ekleyerek verimi artırma seçeneği sunar.

Toplam arzının 10 milyar ile sınırlı olacağı söylenen SUI’nin toplam arzının bir kısmı, ana ağ lansmanında likit olacak ve kalan varlıklar önümüzdeki yıllarda kazanılacak veya gelecekteki hisse ödül sübvansiyonları olarak dağıtılacak. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) Boğaları 30.000 Doları Hedefliyor

CrvUSD, Sepolia Test Ağında Konumlandırıldı