in ,

Sui (SUI) Nasıl Satın Alınır?

Sui

Varlıkların ve ödemelerin transferi gibi basit kullanım durumları için ölçeklenebilirlik ve düşük gecikme sunmayı amaçlayan Sui, izinsiz br Layer-1 akılı sözleşme ağıdır. 

Geçtiğimiz günlerde ön satışını duyuran Sui, kripto para sektöründe büyük heyecan uyandırdı. Bybit, KuCoin, OKX ve Huobi üzerinde ön satış gerçekleştireceğini duyuran Sui, Binance’in de duyuru yapmasıyla birlikte yatırımcılarını heyecanlandırdı. 

Sui

Binance, yaptığı duyuru ile Launchpool platformundaki 33. proje olarak SUI token ön satışı gerçekleştireceğini duyurdu. Binance tarafından yapılan açıklamada kullanıcıların SUI token kazanabilmeleri için 2 gün boyunca BNB ve TUSD tokenlerini ayrı havuzlarda stake etmeleri gerektiği açıklandı. 1 Mayıs 03.00’ten (TSİ) itibaren başlayan ön satış süreci Binance üzerinde 2 Mayıs saat 02:59’a kadar devam etti. 

SUI Nasıl Alınır? 

Yakın zamanda ön satışını gerçekleştiren SUI, 3 Mayıs 2023 saat 15.00 (TSİ) itibarıyla KuCoin, Bybit, OKX ve Huobi üzerinde listelenmeye başlayacak. 

Binance’in yaptığı açıklamaya göre ise SUI, 3 Mayıs 2023 saat 15.15’te Binance üzerinde listelenmeye başlayacak. SUI almak isteyen yatırımcılar 3 Mayıs 2023 saat 15.00 ve 15.15’ten sonra bu platformlar üzerinden kolaylıkla SUI token alabilir, satabilir ve ellerinde tutabilirler. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

CrvUSD, Sepolia Test Ağında Konumlandırıldı

Mayıs Ayı İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler