in , , ,

Sui IDO Katılım Şartları Nedir?

Sui, yaratıcıların ve geliştiricilerin Web3’teki bir sonraki milyar kullanıcıya hitap eden deneyimler oluşturmasını sağlamak için sıfırdan tasarlanmış ilk izinsiz Layer-1 blockchain’dir.

Proje sonra yaptığı duyuruda yalnızca Capy etkinliği kazananlarına ve Sui ağına direkt katkıda bulunan geliştirici ve moderatörlere airdrop dağıtımı yapacağını açıkladı. Ayrıca yapılan duyuruya göre Sui, aktif kullanıcılarına airdrop yerine indirimli ön satış fırsatı sunacak.

Topluluğa katkıda bulunanlara ve Discord’da bulunanlara (Kazananlar daha sonra açıklanacak) indirimli ($0.03) ön satış imkanı verecek.

SUI Ön Satış Bilgileri

  • Ticker: SUI
  • Token type: ERC20
  • ICO TokenToplam Arz: 10 Milyar
  • Satış Fiyatı: $0.1 (İndirimli Satış: $0.03)
  • Vesting: Her ay %7.7 açılacak
  • İlk Listelenmede: 500 Milyon $SUI

Kullanıcılarına airdrop yerine indirimli ön satış hakkı veren Sui, ön satış hakkı elde etmek için tek şart olarak 1 Şubat tarihinden itibaren Sui Discord adresine katılmak olduğunu açıkladı.

Yapılan açıklamada, kullanıcıların https://verifysupporters.sui.io/ bağlantısından Discord doğrulaması yapması gerekiyor. Doğrulama yapan kullanıcılar ile iletişime geçilecek ve ön satış hakkı için bir e-posta gönderilecek.

Sui token ön satış fiyatı ise 0.03 dolar olarak belirtildi. Bu hakkı kazanan yatırımcılar maksimum 1500 adet SUI alabilecekler. İndirimli ön satış işlemi için gereken şartlar 3 borsa içinde aynı olacak.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Bu Haftanın En Çok Artanları

Bitcoin (BTC) Fiyatı Düzeltme Yaşıyor