in ,

Sui Binance’e Gelecek mi?

Sui, yaratıcıların ve geliştiricilerin Web3’teki bir sonraki milyar kullanıcıya hitap eden deneyimler oluşturmasını sağlamak için sıfırdan tasarlanmış ilk izinsiz Layer-1 blok zinciridir.

Basit kullanım durumları için ölçeklenebilirlik ve benzeri görülmemiş düşük gecikme süresi sunan SUI, yerel kripto varlığını piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

SUI tokenin listeleneceği pek çok borsa buluyor. Bu borsalar arasında OKX, KuCoin ve Bybit üzerinde de ön satış gerçekleştireceğini açıklayan ve duyurusunu yapanlar bulunuyor.

Binance ise Binance Launchpool’a Sui (SUI) tokenini eklediğini duyurdu. Kullanıcılar, 1 Mayıs Pazartesi günü saat 03.00’ten itibaren BNB ve TUSD stake ederek SUI token kazanabilecek.

Duyurunun devamında ise “Binance daha sonra likiditesi gereksinimi karşıladığında SUI’yi listeleyecek ve SUI/BTC, SUI/USDT, SUI/TUSD ve SUI/BNB işlem çiftleriyle ticarete açacaktır.” şeklinde devam etti.

Yaşanan son gelişmelere göre bazı borsalar SUI tokeni listeleyeceğini açıkladı. Yapılan son açıklamalara göre Sui Network (SUI), 3 Mayıs 15.00’te (TSİ) Binance dahil olmak üzere Huobi Global ve MEXC üzerinde listelenmeye başlayacak.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Sui

Sui Nedir?

Limewire Token Nedir? Ön Satışına Nasıl Katılınır?