in ,

Şubat Ayı Fan Token Dünyasında Yaşanan Son Gelişmeler

Dünyanın dört bir yanından taraftarların sporcular ile etkileşim kurmasını sağlayan fan tokenler; sahiplerine oylama kararlarına katılma, özel içeriklere erişme, bilet çekilişlerine katılım sağlama gibi çeşitli avantajlar sağlar. Bu yazımızda sizler için fan token dünyasındaki son gelişmeleri ele aldık. 

McLaren F1 Fan Token (MCL)

McLaren fan token (MCL), son bir ay içerisinde oldukça önemli yol kat etti. Varlık, 1 Şubat tarihinde 0,09 dolar seviyesinde fiyatlanırken bu yazının yazıldığı sırada 0,13 dolar seviyesine kadar yükseldi. MCL, bir aylık bu süreçte 0.068 dolar seviyesine kadar geriledi ve en yüksek 0.145 dolar seviyesine kadar yükseliş gerçekleştirebildi. 

Spain National Fan Token (SNFT) 

İspanya Milli Futbol Takımı’nın fan tokeni olan SNFT de Şubat ayı içerisinde iyi performans gösteren varlıklar arasında yer aldı. 1 Şubat tarihinde 0.057 dolar seviyesinde yer alan SNFT, bu yazının yazıldığı sırada 0.077 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. SNFT, son bir ay içerisinde en düşük 0.049 dolar seviyesini görürken gördüğü en yüksek fiyat ise 0.087 dolar seviyesi oldu. 

Brazil National Football Team Fan Token (BFT)

Brezilya Milli Futbol Takımı’nın fan tokeni olan BFT de Şubat ayı içinde iyi performans gösteren taraftar token listesinde yer aldı. BFT, Şubat ayının başında 0.075 dolar seviyesinden fiyatlanırken bu yazının yazıldığı sırada 0.085 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. Bir ay içerisinde gördüğü en düşük seviye 0.061 dolar olan BFT’nin gördüğü en yüksek seviye ise 0.089 dolar oldu. 

Türkiye Basketbol Federasyonu Fan Token (TBFT) 

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun fan tokeni olan TBFT, Şubat ayında pozitif fiyatlanan varlıklar arasında yer aldı. Şubat ayının başında 0.036 dolar seviyesinde fiyatlanan TBFT, bu yazının yazıldığı sırada 0.044 dolar bölgesinde yer alıyordu. TBFT’nin bir ay içerisinde gördüğü en düşük seviye 0.034 dolar olurken, gördüğü en yüksek seviye ise 0.055 dolar oldu. 

Rangers Fan Token (RFT)

İskoç futbol kulübü Glasgow Rangers’ın fan tokeni olan RFT, Şubat ayı içerisinde pozitif fiyatlanan bir diğer taraftar token projesi oldu. Ay boyunca oldukça volatil hareketler sergileyen RFT, 1 Şubat tarihinde 0.019 dolar seviyesinde bulunurken bu yazının yazıldığı sırada 0.021 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. RFT’nin bir ay içerisinde gördüğü en düşük seviye 0.017 dolar olurken gördüğü en yüksek seviye ise 0.022 dolar oldu. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Çin Menşeili Kripto Trendi Devam Edecek mi?

Likit Staking Nedir?