içinde ,

Stronghold (SHX) KuCoin’de Listeleniyor: Stronghold (SHX) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Stronghold (SHX) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Stronghold (SHX) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri SHX/USDT ve SHX/BTC’dir.

Yatırımcılar, 16 Şubat TSİ 13:00’ten itibaren artık KuCoin üzerinden $SHX alım-satımı yapabilecek. Ancak $SHX’lerinizi KuCoin borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 17 Şubat TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Stronghold (SHX) Nedir?

Toplam ArzMarketcapÇıkış TarihiKonsensus Protokolü
100,000,000,000 SHX$24,293,3992018-12-22
Dolaşımdaki Arz24sa HacimÇıkış FiyatıKriptografik Algoritması
5,620,000,000 SHX$411,124

Stronghold’un amacı, herkes için hızlı, güvenli ve erişilebilir finansal hizmetler sağlamaktır. Geliştirici API’leri aracılığıyla eski ve yeni nesil ödemelere ve finansal hizmetlere erişim sağlıyor. Stronghold’un para birimi olan SHX, gerçek zamanlı ödeme, ticari müşteriler için ücretlerde indirim, ödüller ve merkeziyetsiz finans yoluyla trader nakit avansları için kullanılır.

Stronghold (SHX)
Stronghold (SHX) KuCoin’de Listeleniyor

SHX, modern sanal ödeme ağları arasında değer göndermek ve almak için kullanılır.

Official website: https://stronghold.co/shx

Whitepaper: https://docsend.com/view/dftxunt

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Zignaly (ZIG) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: Zignaly (ZIG) Nedir?

Intel, Blockchain Accelerator’u Tanıttı