in , ,

STEPN Uygulamasını Kullanmaya Başlamadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Bir GameFi uygulaması kullanmaya başladığınızda, kazanç potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için uygulamanın iç işleyişini bilmelisiniz. İşte STEPN oynamaya başlamadan önce aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey. 

Oyun Modları

STEPN içinde, Solo mod işlemi ve Marathon ve hala geliştirilme aşamasında olan Background modu olmak üzere başlıca üç oyun modu vardır. NFT’lerinizi Solo modunda kullandığınızda, enerji seviyeleriniz beş dakika sürecektir. Örneğin, spor ayakkabınızın üç enerji çubuğu varsa, 15 dakikalık aktivite için token kazanabilirsiniz.

STEPN

Marathon Modu durumunda haftalık maratonlara ve aylık maratonlara kayıt olabilirsiniz. Haftalık maraton 2,5 km ile 7,5 km arasında değişirken, aylık maratonlar 15 km’ye kadar çıkıyor. Uygulama ayrıca maratonu tamamlamanızı yerine getirmenizi sağlamak için küçük bir ücret alır. Maratonu bitirirseniz, geri ödeme alacaksınız.

Enerji Sistemi

Bu muhtemelen STEPN hakkında bilinmesi gereken en önemli husustur. Evet, NFT’ler nadirliklerine göre önemlidir. Ancak çoğu kullanıcı, iyi bir NFT ile STEPN kullanmaya başlamaz. Bu yüzden nasıl seviye atlayacağınızı ve enerji seviyelerinizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağınızı anlamanız gerekir.

Enerji sistemi temel olarak NFT’lerinizi ne kadar süre kullanabileceğinizi ve enerji seviyelerini artırmak için ne yapmanız gerektiğini kapsar. Başlangıçta, bir spor ayakkabı ve iki enerji alırsınız. Böylece GST token’larını oluşturmak için uygulamayı günde yalnızca 10 dakika kullanabilirsiniz.

Ancak daha fazla spor ayakkabı toplarsanız Move-to-Earn sürenizi önemli ölçüde artırabilirsiniz. Ek olarak, common, uncommon, rare, epic ve legendary spor ayakkabılar biriktirmeyi başarırsanız, daha fazla bonus enerji seviyesi elde edersiniz. Ayrıca 20 enerji seviyesi sınırı vardır. Yani 30’dan fazla NFT satın alsanız bile, uygulamayı sadece 100 dakika kullanmakla sınırlısınız.

İlk başta, yeterli miktarda token kazanmak için zamanın yetersiz olduğu görünebilir. Ancak yeni ve bilgili bir oyuncunun günde sırasıyla 30 dolar ve 450 dolara kadar kazanabileceği kanıtlanmıştır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Coinbase İşe Alımları Durduruyor

Johnny Depp NFT’leri Yükselişte