in ,

STEPN Projesinin Kurucuları Kim?

Move-to-Earn projelerinin öncüsü olan STEPN projesinin geçtiğimiz günlerde 15 Temmuz itibari ile Çin’deki kullanıcılarına hizmet sağlamayı durduracağının açıklaması ile kurucularının kim olduğu merak konusu olmuştur.

STEPN, Jerry Huang ve Yawn Rong tarafından ortaklaşa kurulmuştur. Her ikisi de kendi alanlarında oldukça deneyimlidir. Jerry, zamanının çoğunu önceki şirketi Falafel Games’i büyütmek için harcadığı oyun geliştirme alanında on yıldan fazla bir süre çalışmış. Ayrıca RPG (Role-Play Game) oyunlarından birini IOS uygulama mağazasında en üst sıralara çıkarmıştır.

Jerry Huang;

Twitter: https://twitter.com/Jerry10240

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/jerry2046/

Diğer kurucu ortak olan Yawn Rong ise, girişimleri büyük ölçekli ulusal markalara ölçeklendirme konusunda uzmanlığa sahip bir melek yatırımcıdır. Algorand’da birkaç yıl business ambassador olarak yer almıştır. Ayrıca bir kripto fonu ve inkübatör merkezi kurmuştur.

Yawn Rong;

Twitter: https://twitter.com/yawn_rong?s=11

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yawn-rong-4b4b1861/

STEPN

STEPN projesinin hızlı büyümesini gören ekip, Sequoia Capital India, Folius Ventures, Solana Ventures, Alameda Research, 6th Man Ventures ve Sfermion dahil olmak üzere birçok önemli yatırımcıdan 5 milyon dolarlık bir başlangıç ​​fonu almayı başardı. Melek yatırımcılar Santiago Santos ve Zhen Cao da seed round’a katıldı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Bitcoin, Ayı,

Pentoshi: Bitcoin (BTC) Hâlâ Ayı Piyasasında!

8 Büyük Kripto Para Borsasında Listeleniyor: Optimism (OP) Nedir?