in

STEPN, Kendi Multi-Chain DEX’i Olan DOOAR’ı Piyasaya Sürdü!

STEPN

STEPN, kendi çok zincirli merkeziyetsiz borsası olan DOOAR’ı piyasaya sürdü. Merkeziyetsiz borsa (DEX), kullanıcılara yalnızca STEPN uygulaması içinde hizmet vermeye başlayarak birkaç aşamadan geçecektir.

STEPN yeni kendi çok zincirli merkeziyetsiz borsası olan DOOAR’ı resmi Twitter hesabından duyurdu.

Merkeziyetsiz Borsa (DEX) içerisindeki aşamalar şunlardır:

Aşama 1: Bağımsız bir ön yüzü olmayan bir STEPN uygulama içi takas: takas yalnızca STEPN uygulaması içindeki kullanıcılara hizmet eder (yalnızca SOLANA)
Aşama 2: Ön yüzü olan bir Merkeziyetsiz Borsa: Herkes GST/USDC ve GMT/USDC çiftlerine likidite sağlayabilir.
Aşama 3: Ön yüzü olan bir Merkeziyetsiz Borsa: herkes diğer token’lar için likidite havuzları oluşturabilir (MULTI-CHAIN).
STEPN
STEPN içindeki takas için %1 işlem ücreti alacaktır. Bu %1 ücrette:
  • Likidite sağlayıcılara %0,3 oranında ödül verilecektir.
  • %0,6’sı STEPN ekosistemine geri vermek için ayrı bir adreste tutulacaktır. Potansiyel kullanım durumları şunları içerir: a) GMT geri satın alma ve yakma; b) NFT spor ayakkabılarının geri alınması ve yakılması; c) Ekosistem oluşturma etkinliklerini desteklemek; d) Topluluk ve çekilişler.
  • %0,1 gelecekteki geliştirme çalışmaları için kullanılacaktır.

Merkeziyetsiz borsa (DEX), harici ön yüzler ile entegrasyona açık olduğunda, ücret özelleştirilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

kripto

Blockchain.com 83 Milyon Kullanıcıya NFT Alan Adı Sağlıyor

Türkiye’nin İlk Blockchain-Metaverse Expo Fuarı İstanbul’da Yapılacak