içinde , , ,

Stepn (GMT)’de Neler Oluyor I Güncel Fiyat Analizi

Move to earn projeleri içerisinde en popüler uygulama olan Stepn (GMT) Çin pazarından çekildiğini açıklaması ile sert düşüşler yaşıyor. 15 Temmuz itibariyle Çin’deki kullanıcılarına hizmet sağlamayı duyurması ile satış dalgası başladı.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.85900 seviyelerinden fiyatlanırken, günlük kayıpları da %40’a yaklaşmış durumda görünüyor. Aynı zamanda Stepn (GMT) sisteminin altcoini olan GST’de bu düşüşlere ayak uydurarak %20 üzerinde bir kayıp yaşadı.

Teknik açıdan bakacak olursak 0.84940 desteği ile temas halinde olduğu şu dakikalarda, bu destek seviyesi üzerinde kalma çabaları sergiliyor. Bu destek seviyesi üzerinde başarılı bir şekilde kalması ve yeni alımların gelmesi halinde 1.13700 seviyelerinde direnç ile karşılaşabilir.

0.84940 desteğinin kırılması halinde ise 0.45360 seviyelerine kadar düşüşleri devam ettirebilir. Bu süreç içerisinde 0.66600 seviyelerini ara destek olarak kullanabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Tether, Meksika Peso’suna Endeksli Bir Stablecoin Piyasaya Sürdü

STEPN’deki Büyük Düşüşün Sebebi Ne? STEPN Ponzi mi?