içinde , , ,

Stepn (GMT) ve Polygon (MATIC) Teknik Analizleri I 09.08.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Stepn (GMT), Polygon (MATIC) ve Ripple (XRP) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Stepn (GMT)

0.7580-0.8280 bölgesindeki majör direncin üzerine çıktıktan sonra 1.1110 seviyelerindeki dirence kadar yükselişlerini devam ettiren Stepn (GMT), bu direnç seviyesinden reddedilerek geri çekilmeler yaşadı.

Ancak majör direnç bölgesinin üzerinde tutunuyor olması hala pozitif bir bakış açısı olarak değerlendirilebilir. Stepn (GMT) özelinde bazı yeni anlaşmaların olduğunun da duyulması fiyatlarına pozitif yansıyabilir. 1.1110 direncinin kırılması halinde 1.2450 seviyelerindeki direnci test etmek isteyebilir.

Polygon (MATIC)

Daha önceki Polygon (MATIC) analizlerimde belirtmiş olduğum 0.9880 direncinden ikinci defa reddedilen Polygon (MATIC) bu yazının hazırlandığı saatlerde 0.9000 seviyelerinden fiyatlanıyor. 0.9880 direncin reddedilmesine rağmen yeni bir düşük dip oluşmaması da trendin hala güçlü olduğunu gösterebilir.

Yukarı yönlü hareketlerin devam etmesi halinde Polygon (MATIC) 0.9880 direncini tekrardan test etmek isteyebilir. Bu direnç seviyesinin kırılması halinde ise 1.1860 seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendini devam ettirebilir. Ancak 0.8490 seviyelerinin altında gerçekleşecek bir fiyatlanma halinde trendi bozarak 0.7360 desteğini test etmeye gidebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

CryptoDickbutts NFT Koleksiyonunun Günlük İşlem Hacmi %690 Arttı

MANA Nasıl Stake Edilir?