içinde , , ,

Stepn (GMT) ve ApeCoin (APE) Teknik Analizleri I 20.07.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Stepn (GMT) ve ApeCoin (APE) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Stepn (GMT)

0.5340 seviyelerine kadar sert düşüşler yaşayan Stepn (GMT), bu seviyelerden gerçekleştirdiği dönüş ile tekrardan 1 dolar seviyelerini aşabildi. Oluşturduğu yükselen trendi de çok güzel bir şekilde kullanırken geçtiğimiz günlerde kritik 0.7580-0.8280 bölgesinin kırılımını da gerçekleştirerek güven tazeledi.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde Stepn (GMT) 1.0750 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, 1.1110 dolar seviyelerinde bulunan direncin kırılımı için çabalıyor. Bu direnç seviyesi üzerinde çok fazla oyalanmış olması ve sert satışların, yeni diplerin oluşmaması bir açıdan da pozitif olarak yorumlanabilir.

1.1110 dolar direncinin kırılması halinde 1.2450 ve 1.5210 seviyelerindeki dirençler takip edilebilir. Olası bir geri çekilme halinde ise öncelikle yükselen trend desteği, bu desteğin kırılması halinde 0.7580-0.8280 bölgesi ziyaret edilebilir.

ApeCoin (APE)

İlk günlerdeki hype’ını koruyamayarak negatif piyasa koşullarına ayak uyduran ApeCoin (APE), hacimsiz de olsa bir dönüş hareketi gerçekleştirdi ve 6.450-7.230 dolar bölgesinde bulunan majör dirence kadar yükseldi.

Bu yazının hazırlandığı saatlerde ApeCoin (APE), 6.290 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, kırılımın gerçekleşmesi halinde sırası ile 8.355 ve 9.860 dolar seviyelerini test etmek isteyebilir. 6.450-7.250 dolar bölgesinden reddedilmesi halinde ise 5.650 seviyelerindeki destek takip edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Kripto Para Arbitrajı Nedir? Nasıl Çalışır?

Bitcoin, Balina

Eski 3 Numaralı Bitcoin Balinası Harekete Geçti