içinde , , ,

Stepn (GMT) ve ApeCoin (APE) Fiyat Analizleri I 28.05.2022

Bugün sizler için hazırlamış olduğum Stepn (GMT) ve ApeCoin (APE) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Stepn (GMT)

Geçtiğimiz gün Çin pazarından çekildiğini açıklaması ile sert düşüşler yaşayan Stepn (GMT), bu süreç içeirisinde 1 doların da altına düşerek 0.83023 seviyelerine kadar düşerek %35 civarında bir değer kaybı yaşamıştı. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 1.06250 seviyelerinden fiyatlanırken 1.13700 seviyelerindeki direnci test etmek istiyor.

Olayın yaşandığı gün paylaşmış olduğum analizde belirttiğim 0.84940 desteğinden gelen alım tepkileri ile toparlanma sürecine giren Stepn (GMT), 1.13700 direncini kırması halinde 1.5520-1.8540 bölgesindeki majör direnci test etmek isteyebilir. 1.13700 direncinden reddedilmesi halinde ise tekrardan 0.84940 desteğine kadar geri çekilmeler izleyebiliriz.

Ponzi söylemlerinin de her geçen gün arttığı Stepn (GMT) için 0.84940 desteği ilerleyen günlerde nasıl bir durum ile karşılaşacağımızı daha net gösterecekmiş gibi görünüyor.

ApeCoin (APE)

Uzun süredir 7.7900-8.1550 bölgesindeki direnç kırılımı için çalışan ApeCoin (APE), beklenen hacmin gelmemesi ile birlikte geri çekilmeler yaşamaya başladı. 5.7150-5.9670 bölgesindeki desteğe kadar devam eden bu geri çekilmeler sonrası, bu destek bölgesi üzerinde düşüşlerine ara vermiş gibi görünüyor.

Yeni ve güçlü bir alım tepkisinin etmesi halinde 7.7900-8.1550 bölgesinin kırılımı için tekrardan çalışmak isteyecektir. Bu direnç bölgesinin kırılımı halinde 10 dolar seviyelerini tekrardan görebiliriz. Ancak 5.7150-5.9670 bölgesinin altında gerçekleşecek fiyatlanmalar 5.1840 desteğine kadar düşüşlerin devam etmesine neden olabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

NFT Dolandırıcılarından Nasıl Kaçınabiliriz?

Dogecoin, Elon Musk

Elon Musk’ın Şirketi SpaceX, Ödeme Yöntemi Olarak Dogecoin’i Kabul Edecek!