içinde

STEPN (GMT) KuCoin’de Listeleniyor: STEPN (GMT) Nedir?

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin STEPN (GMT) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. STEPN (GMT)  artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri GMT/USDT’dir.

Yatırımcılar, 18 Mart TSİ 13:00’ten itibaren artık KuCoin üzerinden GMT alım-satımı yapabilecek. Ancak GMT’lerinizi KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 19 Mart TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter Hesabının GMT Listeleme Haberi:

STEPN (GMT) Nedir?

STEPN, dahili Game-Fi ve Social-Fi öğelerine sahip bir Web3 yaşam tarzı uygulamasıdır. STEPN, çoğu insan için temel bir günlük aktivite olan “hareket etmek” etrafında inşa edilmiştir. Solana Ignition Hackathon 2021’de 500’den fazla proje arasından 4. sırada bitirerek, işleyen bir move&earn konseptini etkin bir şekilde hayata geçiren ilk projedir. Kullanıcılar Sneaker şeklinde NFT’lerle donatılıyor.

STEPN (GMT)
STEPN (GMT) KuCoin’de Listeleniyor

Yürüyerek, koşarak veya dışarıda koşarak, kullanıcılar oyun içinde kullanılabilecek veya kâr için nakde çevrilebilecek oyun para birimi kazanacaklar. Game-Fi ile STEPN, milyonlarca insanı daha sağlıklı bir yaşam tarzına yönlendirmeyi, iklim değişikliğiyle mücadele etmeyi ve halkı Web 3.0’a bağlamayı amaçlarken, aynı zamanda, kullanıcı tarafından oluşturulan Web 3.0 içeriğini destekleyen uzun ömürlü bir platform oluşturmak için Sosyal-Fi yönüne bağlı kalır.

GMT yönetişim token’i ve GST uygulama için oyun token’idir.

Official website: https://www.stepn.com/

Whitepaper: https://whitepaper.stepn.com/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Mina Protocol (MINA) 92 Milyon Dolar Fon Topladı

Rus Sberbank, Dijital Varlık Çıkarma Lisansı Aldı