içinde , ,

Stepn (GMT), Internet Computer (ICP) ve Swipe (SXP) Teknik Analizleri I 03.06.2022

Sizler için hazırlamış olduğum Stepn (GMT), Internet Computer (ICP) ve Swipe (SXP) analizlerini paylaşmak istiyorum.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

Stepn (GMT)

Çin tarafından yasaklanması ve açılan soruşturma sonrasında bu bölgeden çekildiğini açıklayan Stepn (GMT) geçtiğimiz günlerde sert düşüşler yaşamıştı. Bu düşüşler ile birlikte 1 doların altına kadar sarkarken, bu yazının hazırlandığı saatlerde 1.00610 seviyelerinden fiyatlanıyor.

Daha önceki Stepn (GMT) analizimde de belirtmiş olduğum 0.84300 desteğinden gerçekleşen toparlanma hareketleri sonucunda, 1.13700 direncini kırdı. Ancak başarısız bir retest sonucu tekrardan düşüşleri devam ettirdi.

Stepn (GMT)
Stepn (GMT) Teknik Analizi I 03.06.2022

Bu düşüşlerin devam etmesi halinde 0.84300 desteği tekrardan ziyaret edilebilir. Bu destek seviyesi üzerinde yeterli alıcı bulunamaması halinde ise 0.67015 seviyelerinde destek bulabilir. 1.13700 dolar direncinin kırılması halinde ise 1.5520-1.8540 bölgesinde majör direnç bulunuyor ve bu bölge test edilebilir.

Internet Computer (ICP)

Binance borsası tarafından vadeli işlemler platformunda Tether (USDT) paritesinin kaldırılacağı ve BUSD paritesi ile işlem yapılacağının açıklanması ile Internet Computer (ICP) bir miktar geri çekilme yaşamış olsa da, ilerleyen saatlerde short pozisyonların kapatılması ile hızlı bir yükseliş gerçekleştirdi.

Internet Computer (ICP)
Internet Computer (ICP) Teknik Analizi I 03.06.2022

9.50 dolar seviyelerindeki dirence kadar ilerledikten sonra, bu direnç seviyesi üzerinden reddedildi. Kırılımın gerçekleşmesi halinde ise sırası ile 15.00 ve 23.80 dirençleri takip edilebilir. Aşağı yönlü hareketlerin devam etmesi halinde ise 6.70 desteği ve bununla birlikte düşen trend içerisine geri dönüşler izlenebilir.

Swipe (SXP)

0.640 desteğinin kırılması ile sert düşüşler yaşayan Swipe (SXP), 0.303 dolar seviyelerinden başlattığı yukarı yönlü hareketlerini devam ettiriyor. Oluşturduğu minör yükseliş trendinin desteğinden güç alarak toparlanma aşamasını sürdürüyor.

Swipe (SXP)
Swipe (SXP) Teknik Analizi I 03.06.2022

Yukarı yönlü hareketlerin devam etmesi halinde 0.640 ve bu direncin kırılımı ile 0.910 direnci test edilebilir. Trend desteğinin kırılması halinde ise sırası ile 0.440 ve 0.303 seviyelerindeki destekler takip edilebilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Japonya, Stablecoin Yasasını Kabul Eden İlk Ülke Oldu

Bill Gates, Microsoft

Bill Gates, Neden Kripto Yatırımı Yapmadığını Açıkladı