in ,

STEPN (GMT) Apple Music’i Oyun Uygulamasına Entegre Etti

Find Satoshi Lab tarafından yaratılan büyük bir Web3 move-to-earn oyunu olan STEPN, Apple Music’i uygulamasına entegre etti.

Bu entegrasyon, kullanıcıların harici bir müzik uygulamasına ihtiyaç duymadan favori Apple Music çalma listelerini doğrudan STEPN uygulamasından dinlemelerine olanak tanıyacak. Bu, uygulama içi satın alımlar için ApplePay’in eklenmesinin ardından STEPN’in Apple ile ikinci entegrasyonunu temsil ediyor.

Apple ile yapılan bu ikinci entegrasyon sadece kullanıcılar için gelişmiş bir özellik anlamına gelmiyor. Aynı zamanda teknoloji dünyasının gittiği yöne dair bir fikir veriyor. Geleneksel teknoloji devlerinin STEPN gibi Web3 uygulamalarını tanıması ve onlarla iş birliği yapması, merkeziyetsiz teknolojilerin günlük hayatımızdaki artan öneminin ve kabulünün bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Find Satoshi Lab Kurucu Ortağı Yawn Rong: “STEPN’daki misyonumuz her zaman kullanıcı deneyimini geliştirmek, mümkün olduğunda ilgi çekici ve kullanıcı dostu hale getirmek olmuştur. Müzik her zaman günlük rutinlerimizin ayrılmaz bir parçası olmuştur. İster spor yapıyor, ister işe gidiyor ya da sadece rahatlıyor olalım, müzik hayatımızın arka planını oluşturuyor. Apple Music’i platformumuza entegre ederek, kullanıcılarımıza STEPN deneyimlerini en sevdikleri melodilerle seslendirebilme olanağı sunuyoruz. Bu, daha sürükleyici bir deneyim ve günlük yaşam ile STEPN ekosistemi arasında daha sıkı bir bağlantı anlamına geliyor” ifadelerini kullandı.

Tüm bunların yanı sıra, bu tür iş birlikleri Web2 ve Web3 arasındaki boşluğu doldurmaya yardımcı olarak daha yumuşak bir geçiş sağlıyor ve merkeziyetsiz dünyada kullanıcı güvenini artırıyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Near Protocol (NEAR) Uyuyan Bir Dev mi?

Turuncu Ledger Avantajlı Satış Dönemi Başladı