in ,

Starly ($STARLY) KuCoin’de Listeleniyor: Starly ($STARLY) Nedir?

KuCoin
KuCoin

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Starly ($STARLY) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Starly ($STARLY) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri STARLY/USDT’dir.

Yatırımcılar, 17 Şubat TSİ 13:00’ten itibaren artık KuCoin üzerinden $STARLY alım-satımı yapabilecek. Ancak $STARLY’lerinizi KuCoin borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 20 Şubat TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Starly ($STARLY) Nedir?

Toplam Arz Marketcap Çıkış Tarihi Konsensus Protokolü
100,000,000 STARLY $4,756,784 2022-02-17
Dolaşımdaki Arz 24sa Hacim Çıkış Fiyatı Kriptografik Algoritması
5,945,980 STARLY 0.08$

Starly, oyunlaştırılmış NFT koleksiyonları etrafında ekonomileri genişletmek için yaratıcılar ve koleksiyoncular için launchpad ve marketplace. Burada NFT toplamak, farklı NFT nadirlik sınıfları, kapalı paketler halinde dağıtım, sınırlı sürümler, ödüller, koleksiyoncu puanı ve sürekli gelişen oyun benzeri mekanizmalarla sürükleyici bir deneyime dönüşüyor.

Starly
Starly ($STARLY) KuCoin’de Listeleniyor

Koleksiyoncular, adrenalin odaklı paket açma yoluyla devreye girer. Setleri tamamlamak ve kilometre taşlarına ulaşmak için ödüller almak için pazarda kart alıp satıyorlar. Starly’de NFT’lere sahip olmak, toplumu güçlendiren yeni bir tür ilişki açan sosyal bir deneyimdir.

Süper viral F3 ve Ask.fm’in arkasındaki ekip tarafından oluşturuldu. Dapper ve 40’tan fazla üst düzey kripto fonu tarafından desteklenmektedir.

$STARLY, içerik oluşturuculara, koleksiyonculara ve çevredeki topluluklara Starly ekosisteminde kullanılmak için bir araç görevi gören bir yönetişim token’idir.

Official website: https://starly.io/

Whitepaper: Starly whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Rusya ve Ukrayna Arasındaki Gerilim Kripto Piyasasını Nasıl Etkileyebilir?

Avalanche (AVAX), Solana (SOL) ve Fantom (FTM) Teknik Analizleri I 16.02.2022