içinde

Stargate Finance (STG), VisionGame (VISION) ve Nym (NYM) Huobi Global’de Listeleniyor

Huobi Primelist

Stargate Finance (STG), 15 Nisan 2022 tarihinde Huobi Global borsası tarafından listeleniyor. Bugün (14 Nisan) TSİ 17:00’de Stargate Finance (STG) yatırma işlemleri açılacak. Yeterli işlem hacmine ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek. Ancak STG’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal) veya aktarmak için 16 Nisan TSİ 16:00’ya kadar beklemeniz gerekiyor.

Stargate Finance (STG) Nedir?

Stargate Finance,  tamamen birleştirilebilir ilk yerel varlık köprüsünü ve LayerZero üzerine kurulu ilk dApp’i oluşturan topluluk odaklı bir kuruluştur. Stargate’in vizyonu, zincirler arası likidite transferini sorunsuz, tek bir işlem süreci haline getirmektir.

DeFi kullanıcıları, tek bir işlemde yerel varlıkları Stargate’de zincirler arası takas edebilir. Örneğin; kullanıcılar Ethereum üzerindeki USDC’yi BNB’deki USDT ile değiştirebilirler.

Vision Game (VISION), 14 Nisan 2022 tarihinde Huobi Global borsası tarafından listeleniyor. Bugün (14 Nisan) TSİ 7:00’de Vision Game (VISION) yatırma işlemleri açıldı. Yeterli işlem hacmine ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek. Ancak NPT’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal) veya aktarmak için 15 Nisan TSİ 12:00’ye kadar beklemeniz gerekiyor.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının VISION listeleme haberi:

VisionGame (VISION) Nedir?

VisionGame, blockchain için güçlendirilmiş geleneksel oyun yayınlama deneyimini getiriyor. Her seferinde bir oyun çıtasını yükselterek, sürekli büyüyen blockchain tabanlı oyun endüstrisini desteklemek için benzersiz ürünler, teknik ve yaratıcı hizmetler paketi sunuyor.

VisionGame’in teknik çözüm merkezinde VisionSDK yer alır. VisionSDK, merkezi ve merkeziyetsiz mimarinin bir karışımıyla geliştiricilerin tamamen kendi işlerine odaklanmalarını sağlar.

VisionGame’nin Enjin tarafından desteklenen merkeziyetsiz çekirdek katmanı, kullanıcıların NFT’lerine güvenli bir şekilde erişmelerini sağlayarak, sahip oldukları her oyun içi öğenin taban değerini garanti eder. Multi-blockchain yaklaşımı, geliştiricilerin endüstrinin sunduğu en son ve en popüler teknolojilere erişmesine olanak tanır.

Nym (NYM), 15 Nisan 2022 tarihinde Huobi Global borsası tarafından listeleniyor. Yarın (15 Nisan) TSİ 5:00’te Nym (NYM) yatırma işlemleri açılacak. Yeterli işlem hacmine ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek. Ancak NYM’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal) veya aktarmak için 16 Nisan TSİ 9:00’a kadar beklemeniz gerekiyor.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının NYM listeleme haberi:

Nym (NYM) Nedir?

Nym, Massachusetts Institute of Technology, KU Leuven ve University College London gibi dünyanın önde gelen üniversitelerindeki araştırmacı bilim adamları ve geliştiricilerinden bazıları tarafından tasarlanan yeni nesil gizlilik projesidir. Sistem, ağ düzeyinde gizlilik sağlayan bir mixnet, uygulama düzeyinde gizlilik sağlayan kimlik bilgileri ve sistemi çalıştıranları ödüllendirerek uzun vadede sürdürülebilir ve ölçeklenebilir hale getiren NYM tokenini içerir. Bunlar birlikte çalışarak NYM kripto tokeni tarafından desteklenecek küresel, merkeziyetsiz bir gizlilik ağı oluşturacaktır.

Nym gizlilik sisteminde geliştiriciler, kullanıcılarını Nym mixnet aracılığıyla ağ düzeyinde ve Nym özel kimlik bilgileri aracılığıyla uygulama katmanında korumak için mevcut uygulamalarını Nym sistemine bağlayabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

 

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

TrustFi Launchpad — Nisan IDO Takvimi

Binance

Binance, Fransa’daki Start-up’lara 100 Milyon Euroluk Yatırım Yapacak