içinde

Stargate Finance (STG) KuCoin’de Listeleniyor: Stargate Finance (STG) Nedir?

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Stargate Finance (STG) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Stargate Finance (STG) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri STG/USDT’dir.

Yatırımcılar, 25 Mart TSİ 07:00’den itibaren artık KuCoin üzerinden STG yatırabilecek. 25 Mart TSİ 11:00’den itibaren KuCoin üzerinden STG alım-satımı yapabilecek. Ancak STG’lerinizi KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 28 Mart TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter Hesabının STG Listeleme Haberi:

Stargate Finance (STG) Nedir?

Stargate Finance, çok zincirli DeFi’nin kalbinde yer almakta ve birkaç blokzinciri arasında fon transferine izin veren LayerZero protokolü üzerinde oluşturulmuştur. Stargate token’i (STG), “bridging trilemma” yani köprü üçlemesi sorununa bir çözüm sunar; kullanıcıların ve merkeziyetsiz uygulamaların, protokolün birleşik likidite havuzlarına anında garantili bir kesinlik ile erişirken yerel varlıkları zincirler arası aktarmalarına olanak tanır.

Stargate Finance (STG)

STG, LayerZero’nun tüm zincirleri arasında serbestçe hareket edebilen yerel bir token olan ilk omnichain fungible token (OFT)’dir.

Official website: https://stargate.finance/

Whitepaper: https://stargateprotocol.gitbook.io/stargate/#white-paper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

FIFA ve Crypto.com Sponsorluk Anlaşması İmzaladı

Meme Coin Furyası Bitti mi?