içinde ,

Starbucks Popüler Ödül Programının Web3 Güncellemelerini Tanıttı

Küresel kahve şirketi, müşterilerle daha iyi etkileşim kurmak için dijital koleksiyon ürünlerine yöneliyor. Starbucks CEO’su Howard Schultz, Web3’ün Starbucks’ın popüler ödül programının geleceğinde rol oynayacağını söyledi.

Schultz şirketin 3. Çeyrek 2022 kazanç çağrısı sırasında açıklamalarda bulundu.

“Mevcut endüstri lideri dijital platformumuz için yenilikçi yollara ve en önemlisi sadakat etrafında odaklanan çok heyecan verici yeni bir dijital girişim üzerinde çalışıyoruz.”

Schultz’a göre şirket, yeni dijital girişimini 13 Eylül’de Seattle’daki her yıl bir kez gerçekleşen Yatırımcı Günü etkinliği sırasında açıklayacak.

Schultz bu girişimin, Starbucks’ın mevcut ödül katılım modelini geliştirmesine olanak tanıyacağını, müşterilerin duygusal olarak ilgisini çekmek için yeni yöntemler sunacağını, “dijital üçüncü yer topluluğu” yaklaşımını genişleteceğini ve daha geniş bir ödül seti sunacağını söyledi.

Üçüncü yer, ev ve iş arasındaki bir topluluk alanını tanımlayan sosyolojik bir terimdir.

CEO bu ödüllerin, hem bir ödül hem de topluluk oluşturma unsuru olarak türünün tek örneği deneyimleri ve Starbucks markalı dijital koleksiyonları içerdiğini söyledi.

“Bu, yeni müşterileri çekecek ve temel perakende mağazalarımızdaki mevcut müşterilere katkı sağlayacak tamamen yeni bir dizi dijital ağ etkisi yaratacak.”

Starbucks ilk olarak dört yıldan uzun bir süre önce blok zinciri sularına girdi. Müşterilerin, çalışanların ya da yatırımcıların bu son Web3 girişimini benimseyip benimsemeyeceği henüz belli değil. Ancak Schultz bunu, şirket dönüşümü için planlanan daha büyük bir dönüşümün parçası olarak konumlandırıyor.

“Yeniden keşfetme planımızın gücünü ve fırsatını tam olarak sergilemek için sabırsızlanıyoruz.”

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Ethereum

Ethereum (ETH) Metrikleri Ne Diyor?

Price Action Trading Nedir?