in ,

Stabilize Protocol Nedir Ve Nasıl Alınır?

STBZ/STBB Coin Nedir?

Stabilize Protokol, stablecoin paralarını korumaya yardımcı olmak için tasarlanmış merkezi olmayan bir finans uygulamasıdır. Birden fazla borsada arbitraj yapan aktif stratejiler kullanır. Kullanıcılar, tokenler arasındaki fiyat dalgalanmalarından para kazanır.

STBZ Ethereum Ağı, STBB Binance Ağı İsmidir.

Stabilize BSC (STBB), strateji havuzlarını başlatacak, böylece kullanıcılar farklı token çiftleri arasındaki arbitraj fırsatlarından ve Compound faizi kazanmaya başlayabilirsiniz.

Ödül oranları değişkendir, Stablecoinler peg değerlerine ne kadar yakın olursa ödüller artar. Yield farm platformlarından farklı olarak Stabilize Protocol, stabilcoinlere istikrar getirerek tüm DeFi ekosistemine bir bütün olarak fayda sağlama amacı taşır.

Stabilize Protocol Bu Sorunu Basıl Çözer?

Stabilize protokolü, stabilcoin yatırımcılarını ETH ağında STBZ, BSC ağında STBB token ile ödüllendirir. Her bir stabilcoin havuzunun getirisi, o havuzun stabilcoin fiyatına göre değişecektir.

Stabilize

Mevduat sahiplerinin daha yüksek getiri elde etmek için havuzları değiştirmeleri ve ayrıca protokoldeki tüm sabit paraların fiyatlarının dengelenmesine yardımcı olmaları teşvik edilir.

STBZ/STBB tokenler, protokol başarıyla yayınlandıktan sonra yönetişim kararları için kullanılması planlanıyor.

STBB Nereden Alınır?

STBB, Pancakeswap üzerinden satın alınabilinir.

Contract Adresi: 0xe1316066af35fbff54f870ea6d1468255602a696

Pancakeswap kullanımı için makalemize göz atın Pancakeswap nasıl kullanılır

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Deniz Akkelle tarafından yazıldı.

NFT

NFT Sanatı Ve Telif Hakkı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Uniswap v3

Merakla Beklenen Uniswap v3 Mainnet Lansmanı Yayında!