içinde

SSC Napoli Fan Token Satışa Çıkıyor: $NAP Token Nasıl Satın Alınır?

SSC Napoli Fan Token (NAP)
SSC Napoli Fan Token (NAP)

İtalya Serie A ekiplerinden SSC Napoli, Socios aracılığıyla bir fan token çıkarıyor. 1 Aralık 2021 Çarşamba günü TSİ 15.00′te Socios üzerinden $NAP token’lar ön satışa çıkıyor. Fan token’ların ön satış toplam adedi 250,000 olarak belirlendi.

Kullanıcılar saat 15.00-17.00 arasında en fazla 25 adet $NAP token alabilecek. Saat 17.00 sonrası için ise maksimum satın alma adedi 100’e çıkartılacak. Taraftarlar $NAP Token’ına sahip olarak oy kullanma hakkı elde edebilecek.

$NAP Token Nasıl Satın Alınır?

$NAP Token satın almak oldukça kolay. Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması ile $NAP token kolayca satın alınabilir. Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor.

Cüzdan sekmesinden $CHZ Token’larınızı hesabınıza transfer ettikten sonra satış saatinin gelmesini bekleyebilirsiniz. Uygulamada doğrudan $NAP Token bölümü karşınıza çıkmakta ve geri sayım yapılmaktadır. Satış saati geldiğinde o bölümü açarak $NAP Token satın alabileceksiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkında; her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Mobox Protocol (MBOX) Airdrop’una Nasıl Katılınır?

Bitcoin

Bitcoin: Kasım Ayına Genel Bakış