in , ,

Sportzchain vs. Chiliz

Sportzchain, spor hayranları için SPN token, Watch-to-Earn, Fan Commerce, GameFi ve daha fazlasını sunan ilk Engage-to-Earn (E2E) platformudur. Hayran katılımı için fırsatlar sunan dijital bir evrendir.

Chiliz, Chiliz blok zinciri altyapısı üzerine kurulu olan ve platforma özel para birimi olarak $CHZ kullanan Socios.com spor taraftar etkileşim platformunu geliştirdi.

Sportzchain projesi kendisini Asya’nın Chiliz’i olarak tanımlıyor. Asya topluluğu oluşturmaya odaklanarak yola çıkmışlar.

Sportzchain projesi, sporun hayatımızdaki yerini değiştiriyor ve taraftarları sporun merkezi haline getiriyor. Bu sayede spor ile sadece etkileşime girmiyor, aynı zamanda para da kazanıyorsunuz.

Bu Sportzchain’in, Chiliz ve Sorare gibi diğer örneklere kıyasla ana farklılıklarından biridir.

Sportzchain’in Chiliz’den farklı olduğu diğer nokta kripto dışı kullanıcılarını da hedef noktası olarak belirlemesidir. Hedef odak noktası sadece kripto kullanıcıları değil, kripto dışı kitledir. Bu nedenle WebDapp fans.sportzchain.com’a giderseniz, bunun tam olarak bir Web3 platformu değil, Web 2.5 olarak adlandırılan ve kriptoya uzak kullanıcılar için de kolay olan bir platform olduğunu görebilirsiniz.

Sportzchain

Sportzchain’in diğer spor takımları ile ortaklıkları, mevcut taraftar kitlesinin çoğunu projeye getirecek ve hızlı büyümesine yardımcı olacaktır.

Chiliz, geçmişte ortaya çıkmış bir projedir. Sportzchain ise çok yeni ortaya çıkmış ve kendisini hızlı bir şekilde geliştiren projedir. Sportzchain projesinin token’ı SPN, bu yazı yazıldığı sırada 0,00030596 dolardan işlem görüyor. CHZ ise 0,190889 dolardan işlem görüyor. Şu anda SPN, CHZ’ye kıyasla çok düşük bir fiyattan fiyatlanıyor. Projenin şu anki aşaması düşünüldüğünde ve son gelen stake programı da ele alındığında uzun vadeli getiriler için iyi bir konumda görünüyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Kripto Piyasasında Olası 2 Senaryo

OpenSea, Avalanche NFT’lerine Erişim Desteği Sağlayacak!