in , ,

Sportzchain Stake Programını Duyurdu!

Sportzchain; Kommunitas, Fantom, Gagarin, Bitrue, Coinstore, Polygen, Metalaunch, Unilaunch, Wayspad, Anypad ve diğer launchpad ortaklarından IGO/IDO/IEO’ya katılan tüm $SPN token sahiplerine stake etme imkanı sunuyor. Erken özel yatırımcıları da pasif gelir elde etmek için kilitli token’larını stake edebilirler. Kilitlenmemiş $SPN token’larınızı stake ederek projeye yardımcı oluyor ve karşılığında piyasa volatilitesini yenerek $SPN token’larında onaylanmış getiri elde ediyorsunuz.

Sportzchain, kilidi açılmış $SPN token’ları için güçlendirici stake etme programını sundu. Stake programı, hem özel hem de halka açık $SPN turlarına katılan tüm $SPN token sahiplerine açıktır.

Bu programa katılan kullanıcılar, tüm havuzlar dolana veya katılım süresi sona erene kadar toplam tahsisatlarının bir kısmını veya tamamını FCFS bazında stake etme hakkına sahip olacaktır.

Sportzchain, çeşitli turlara katılan tüm kullanıcılar tarafından alınabilmesi için toplamda 5 farklı stake programı başlatıyor.

İlk iki Super Booster Staking programı, kullanıcının kilidi açılmış $SPN token’ını stake edebileceği ve %1000 APY kazanabileceği Bitrue ve Coinstore‘da yayında olacak. Aşağıda bu programın detayları yer almaktadır:

Super Booster 1:

Staking Ortaklığı: Bitrue

Maksimum Havuz Tahsisi: FCFS baz alınarak 20 milyon $SPN token

Stake Süresi: 7 gün

Katılım Süresi: (14 Eylül 2022 saat 13.00-14 Eylül 2022 saat 17.00)

Uygunluk: Tüm private ve IDO/IGO/IEO katılımcıları bu programa katılabilir.

Super Booster 2:

Staking Ortaklığı: Coinstore

Maksimum Havuz Tahsisi: FCFS baz alınarak 10 milyon $SPN token

Stake Süresi: 7 gün

Katılım Süresi: (14 Eylül 2022 saat 13.00-14 Eylül 2022 saat 17.00)

Uygunluk: Sadece Coinstore IEO katılımcıları katılabilir.

Ayrıca, Sportzchain 14 Eylül 2022’de stake platformunun yayına gireceğini duyurdu.

Bu 1. Aşamada, ödüller için $10.000 değerinde USDT/SPN token’ları içeren 3 stake havuzu sunuluyor:

Havuz 1- 10 Gün boyunca %40 APY

Havuz 2- 32 Gün için %60 APY

Havuz 3- 90 Gün için %100 APY

Not: Dolandırıcılıklara karşı dikkatli olun ve resmi $SPN Matic sözleşme adresini iki kez kontrol edin.

Kilitli Token’ları Stake Etmenin Ön Koşulları

Stake etmeye başlamadan önce bir metamask cüzdanınız olduğundan emin olun ve varsayılan ağı Polygon olarak değiştirin.
Stake için yalnızca MetaMask cüzdanını kullanabilirsiniz.

Sportzchain Hakkında

Sportzchain, spor hayranları için $SPN token, Watch-to-Earn, Fan Commerce, GameFi ve daha fazlasını sunan ilk Engage-to-Earn (E2E) platformudur. Hayran katılımı için fırsatlar sunan dijital bir evrendir.

Sportzchain, spor hayranlarının en sevdiği spor takımları tarafından duyulmanın ve takımlarının bazı kararlarını yönlendirmenin temel bir hakkı olduğu motivasyonuyla kuruldu. Sportzchain, merkeziyetsiz yapıyı spor dünyasına taşıyarak sadece spor hayranlarının değil aynı zamanda yatırım yapılan bir hayran kitlesi oluşturmak ve taraftarları sonuna kadar güçlendirmek için kullanılması gerektiğini düşünüyor. Bununla birlikte spor takımları da dahil olmak üzere tüm spor ekosistemine fayda sağlayan radikal bir hayran katılımına sahip olmaları için bir anahtar olarak görüyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

TrustFi Haftalık Raporu: 5 Eylül – 11 Eylül

HBAR Airdrop Almak için Hashpack Wallet Kurulumu