içinde , ,

Sportzchain Sigorta Korumalı IDO’sunu TFI’de Yapacak

Sevgili TrustFi ailesi, Sportzchain Network projesi için başka bir IDO satış turu düzenlemeye karar verdi. Sportzchain ekibi, genişletilmiş TrustFi Insurance Shield (TIS) protokolümüzle IDO satışını gerçekleştirmeyi kabul etti.

Çok yakında, bir üçüncü taraf DAO aracı (snapshot.org) kullanarak bir DAO oylaması başlatılacak ve TrustFi topluluğunun SPN IDO anlaşma ayrıntılarına ve TrustFi Launchpad’deki sigorta yapısına karar vermesine imkan sağlanacak. TIS korumalı IDO seçenekleri şöyle olacaktır:

1) Vesting planı, TGE’de %50’yi (aylık %25) serbest bırakacak şekilde değiştirildi,

2) Vesting planı, TGE’de %100’ü serbest bırakacak şekilde değiştirildi ancak artan fiyatla. Token başına $0,0024 yerine, $0,0026.

İlk durumda, token fiyatı 24 saat boyunca en az 2X IDO fiyatına sahipse proje refund policy’den muaf olur. ikinci durumda ise proje token fiyatının bunun yerine 24 saat tutulması bekleniyor. Lütfen istisnalar bölümü de dahil olmak üzere TIS blog gönderisini dikkatlice okuyun.

TrustFi Insurance Shield (TIS) TrustFi Launchpad’in Geliştirilmiş Sigorta Protokolü

TrustFi Sigorta Protokolü, satış anlaşmasının önceden belirlenmiş vesting süresi boyunca, satış öncesi yatırımcıları koruyan, isteğe bağlı geliştirilmiş bir sigorta protokolüdür.

TIS korumalı bir IDO proje token’ları arka arkaya 7 gün boyunca IDO fiyatının altında performans gösterdiği durumda TrustFi Sigorta Protokolü (TIS) tetiklenir ve tüm IDO katılımcılarına vesting’inin geri kalanı iade edilir.

TrustFi Insurance Shield (TIS) hakkında daha fazlası için

TrustFi hakkında gelişmeler ile duyuruları takip etmek için ve sorularınız ile sohbet için TrustFi Türkiye Telegram grubuna katılabilirsiniz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Trust Wallet Nasıl Ücretlendirilir?

Yakında Piyasaya Çıkacak Yeni Blockchain Ağları