in , ,

Sportzchain Nedir ve IDO’suna Nasıl Katılınır?

Sportzchain, spor hayranları için $SPN token, watch-to-earn, Fan Commerce, GameFi ve daha fazlasını sunan ilk engage-to-earn (E2E) platformudur. Hayran katılımı için fırsatlar sunan dijital bir evrendir.

Sportzchain, spor hayranlarının en sevdiği spor takımları tarafından duyulmanın ve takımlarının bazı kararlarını yönlendirmenin temel bir hakkı olduğu motivasyonuyla kuruldu. Sportzchain, merkeziyetsiz yapıyı spor dünyasına taşıyarak sadece spor hayranlarının değil aynı zamanda yatırım yapılan bir hayran kitlesi oluşturmak ve taraftarları sonuna kadar güçlendirmek için kullanılması gerektiğini düşünüyor. Bununla birlikte spor takımları da dahil olmak üzere tüm spor ekosistemine fayda sağlayan radikal bir hayran katılımına sahip olmaları için bir anahtar olarak görüyor.

Sportzchain ekibi, hayran etkileşiminin ve deneyiminin geleceğini yeniden şekillendirme misyonuyla hareket ediyor. Sportzchain, engage-to-earn pazarında lider olma ve hayran etkileşimi endüstrisinde devrim yapma vizyonuna sahiptir. Sportzchain ekosistemi, $SPN yerel token’ını temel alır ve topluluğun play-to-earn ve watch-to-earn yaklaşımlarını kullanarak para kazanmasına ve NFT’lere yatırım yapmasına olanak tanır. Proje; DARQ Capital, SUNiCON Ventures, Near Foundation, Crypto Camel, Polygon (hibe) tarafından destekleniyor.

TrustFi ile Sportzchain $SPN’nin IDO Detayları

Ana odak noktası; likidite yönetimi, topluluk büyümesi ve DAO yönetimine vurgu yaparak erken kripto varlık ihracını karşılamak olan TrustFi, DeFi’nin sahip olduğu potansiyeli ortaya çıkarmaya çalışıyor.TrustFi ekibi, Sportzchain IDO’yu 27 Ağustos’ta TrustFi Launchpad’de düzenleyeceğini topluluğuna duyurdu.

Kullanıcıların, IDO Snapshot’ı alınmadan önce istedikleri allocation tier için belirlenen minimum tutarı satın almaları ve stake etmeleri gerekir. IDO’dan önce cüzdanınızda USDT, BUSD, BNB gibi fonlarınızı hazır bulundurmanız gerekir. Fon toplama süresi boyunca geçerli miktarı girmeniz ve fonlarınızı taahhüt etmeniz gerekebilir.

IDO Detayları

Token Adı: Sportzchain

Ticker: SPN

Network: Polygon (MATIC)

IDO Fiyatı: $0.0024

IDO Tarihi: 27 Ağustos 17:00 – 23.00

FCFS Tarih ve Saat: 28 Ağustos 11.00 – 19.00

Snapshot Tarihi: 26 Ağustos

Toplam Arz: 10B

Listelenme Tarihi ve Saati: Duyurulacak

IDO Sitesi: Trustfi Launchpad

Vesting: TGE’de %25, aylık %25

Initial Marketcap: $400.000

DAOStarter ile Sportzchain $SPN’nin IDO Detayları

SportzChain’in halka açık lansmanı DAOStarter’da gerçekleşecek. DAOStarter IDO için whitelist süreci başladı.

Whitelist Başlangıç — 26 Ağustos 2022

Whitelist Bitiş—  31 Ağustos 2022

Satış Başlangıç- 31 Ağustos 2022

Satış Bitiş—  2 Eylül 2022

IDO Fiyatı: $0.0024

IDO Türü: FCFS

Satış Ağı: BSC

Token Ağı: ETH

Vesting: TGE’de %25, aylık %25

MetaLaunch ile Sportzchain $SPN’nin IDO Detayları

MetaLaunch “Sportzchain’in IDO’suna ev sahipliği yapmaktan heyecan duyuyoruz” diyerek IDO duyurusunu takipçileriyle paylaştı. MetaLaunch üzerindeki Sportzchain IDO’su, BSC ağında yapılacak ve $SPN token’ları TGE üzerinden Polygon adresinize dağıtılacaktır. MetaLaunch, yalnızca Desktop MetaMask cüzdanlarını destekliyor. Bir MetaMask cüzdanı eklemeyi ve oluşturmayı unutmayın.

IDO Tarihi: 6 Eylü| 16.00

Token adı: SPORTZCHAIN

Ticker: $SPN

Network: Polygon (MATIC)

IDO Fiyatı: $0.0024

Vesting: TGE’de %25, her ay %25

GAGARIN ile Sportzchain $SPN’nin IDO’su Detayları

GAGARIN platformu Sportzchain ile yapacağı IDO’yu sosyal medyadan duyurdu. GAGARIN, uzmanlar tarafından oluşturulan proje inkübasyonu, destek ve IDO için tamamen merkeziyetsiz bir platformdur.

IDO Tarihi: 25 Ağustos-5 Eylül

Token Adı: Sportzchain

Ticker: SPN

Whitelist Başlangıç — 30.08.2022, 12.00

Whitelist Bitiş— 04.09.2022, 12.00

Swap Başlangıç— 05.09.2022, 12.00

Swap Bitiş— 07.09.2022, 12.00

Network: Polygon (MATIC)

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Canto

Canto Testnet’i Büyük Ödül Dağıttı!

Sweatcoin (SWEAT) IDO’suna Nasıl Katılınır?