in , ,

Sportzchain Neden Yüksek Potansiyel Taşıyor?

Sportzchain, spor hayranları için SPN token, Watch-to-Earn, Fan Commerce, GameFi ve daha fazlasını sunan ilk Engage-to-Earn (E2E) platformudur. Hayran katılımı için fırsatlar sunan dijital bir evrendir. Bu yazımızda Sportzchain neden yüksek potansiyel taşıyor, detayları ile inceledik.

İlk Engage-to-Earn

Engage-to-Earn (E2E) kullanıcıları beğenmek, paylaşmak, yorum yapmak ve kendi içeriklerini oluşturmak için ödüllendirilen bir modeldir. E2E olarakta bilinir ve ilgi çekici içerik oluşturarak, diğer kullanıcılarla etkileşim kurarak ve ipuçları alarak kullanıcıların gelir elde etmesine dayanır.

Sportzchain, dünyanın ilk Engage-to-Earn platformu ve Asya’nın önde gelen spor taraftar etkileşimi ve taraftar token platformudur. Hayranlar sadece eğlence için değil platforma katılımlarıyla ekonomik faydalar da elde edebiliyor. Sportzchain, Engage-to-Earn pazarında lider olma ve hayran etkileşimi endüstrisinde devrim yaratma vizyonuyla hareket ediyor.

Asya’daki Önemli Partnerleri

Sportzchain, Tamil Thalaivas, Gujarat Giants, Bengal Warriors, Shisan Investment, Certik, Asva Labs, Dabang Dehli, Iceland Cricket, UniFarm, Kommunitas, Polysports ve Coin Fantasy gibi yatırımcılara ve ortaklara sahiptir. Kendisini Asya’nın Chiliz’i olarak tanımlayan Sportzchain projesi, Asya topluluğu oluşturmaya odaklanarak yola çıkmıştır.

Ödülü Cazipleştiren Yapısı

$SPN, tüm platforma güç sağlar, $SPN token’ının yardımıyla sporseverler, favori takım taraftar token’larını satın alabilirler. Daha fazla spor takımı ortaklığıyla, büyüdükçe, token’ının ilk sahiplerine fayda sağlayacak şekilde $SPN’nin benimsenmesi artacaktır.

Sportzchain ile en sevdiğiniz spor ve takımlarla etkileşim kurup $SPN tarafından desteklenen oyun içi ödüller ve avantajlar kazanabilirsiniz.

1. $SPN kullanarak spor takımınıza yatırım yapabilirsiniz.
2. Gündelik oyunlar oynarken ve canlı bir spor karşılaşması izlerken $SPN kazanabilirsiniz.
3. Fiziksel NFT’ler satın alabilirsiniz.
4. Kritik takım anketlerinde $SPN harcamadan oy verebilirsiniz, sadece takımın taraftar token’ı tutmanız yeterli.
5. First citizen (İlk vatandaş) programını kullanarak $SPN stake edebilirsiniz.
6. $SPN kullanarak lotoyu kazanabilirsiniz.

Deneyimli Ekibi

Sportzchain’in Kurucusu ve CEO’su Siddharth Jaiswal, blockchain’de 15 yıldan fazla deneyime sahip. Kriptoya yolculuğu ise 2017’de başladı.

Vinayak Yannam 15 yıllık danışmanlık, B2B satış ve kurumsal risk sermayesi deneyimine sahip kurucu ortak ve CBO’dur. Sportzchain için spor takımları, topluluklarla çalışıyor ve ayrıca ekosistem ürünlerini kavramsallaştırıyor.

Ortaklar ve Destekçiler

Pazar Payının Yüksek Olması

Pazarda Chiliz dışında çok rakibi olmaması, Sportzchain’in yüksek potansiyele sahip olmasını ve pazarda ciddir bir pay elde etmesini sağlıyor. Bununla birlikte Sportzchain, kendisini Asya’nın Chiliz’i olarak tanımlıyor. Sportzchain ekibi, Asya topluluğu oluşturmaya odaklanarak yola çıkmıştır.

Sportzchain projesi, sporun hayatımızdaki yerini değiştiriyor ve taraftarları sporun merkezi haline getiriyor. Bu sayede spor ile sadece etkileşime girmiyor, aynı zamanda para da kazanıyorsunuz. Bu, Sportzchain’in ana farklılıklarından biridir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

ETHPoW (ETHW) Nedir?

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Dikkat Çeken Kripto Projeleri | DOGE, SHIB ve CHZ