içinde ,

Sportzchain IDO’su Bugün Başlıyor!

Sportzchain, spor hayranları için $SPN token, watch-to-earn, Fan Commerce, GameFi ve daha fazlasını sunan ilk engage-to-earn (E2E) platformudur. Engage-to-earn devriminin bir parçası olan Sportzchain IDO FCFS Round 19:00 TSİ’ye kadar yayında! 

Sportzchain, dünyanın ilk Engage-to-earn platformu ve Asya’nın önde gelen spor taraftar etkileşimi ve taraftar token platformudur. Hayranlar sadece eğlence için değil platforma katılımlarıyla ekonomik faydalar da elde edebiliyor. Sportzchain, Engage-to-earn pazarında lider olma ve hayran etkileşimi endüstrisinde devrim yaratma vizyonuyla hareket ediyor.

FCFS Detayları

FCFS Tarihi: 11.00 – 19.00 TSİ, 28 Ağustos
Yer: https://launchpad.trustfi.org/
Fiyat: $0,0024
IMC: $400.800
Vesting: TGE’de %25 ve her ay %25

Takımlar ve taraftarlar arasında köprü görevi gören Sportzchain, taraftarların takım kararlarında etkili olmasını sağlıyor. Platform, takımların yatırım yapılan hayran kitleleriyle bağlantı kurmalarını sağlayarak takımlara özel avantajlar sunuyor. Taraftarların anketler ve yarışmalar yoluyla bir katılım ortamı yaratıyor. $SPN ile taraftarlar, favori spor takımlarıyla bağlantı kurarken finansal ödüller kazanabiliyor.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Elon Musk’ın Yeni Gözdesi: Milo Inu Token Nedir?

Trust Wallet Transfer Sorunu