in , ,

Sportzchain, Asya’daki Önemli Partnerleri ile Öne Çıkıyor

Sportzchain, spor hayranları için SPN token, watch-to-earn, Fan Commerce, GameFi ve daha fazlasını sunan ilk engage-to-earn (E2E) platformudur. Hayran katılımı için fırsatlar sunan dijital bir evrendir.

Sportzchain, spor taraftarlarının en sevdiği spor takımları tarafından duyulmanın ve takımlarının bazı kararlarını yönlendirmenin temel bir hakkı olduğu motivasyonuyla kuruldu. Sportzchain, Tamil Thalaivas, Gujarat Giants, Bengal Warriors, Shisan Investment, Certik, Asva Labs, Dabang Dehli, Iceland Cricket, UniFarm, Kommunitas, Polysports ve Coin Fantasy gibi yatırımcılara ve ortaklara sahiptir. Kendisini Asya’nın Chiliz’i olarak tanımlayan Sportzchain projesi, Asya topluluğu oluşturmaya odaklanarak yola çıkmıştır.

Tamil Thalaivas

Pro-Kabaddi Ligi’ndeki Tamil Nadu merkezli franchise Tamil Thalaivas, takım için token ve NFT konularında Sportzchain ile ortaklık anlaşması imzaladı. Bu iş birliğinin bir parçası olarak Sportzchain’in logosu, Pro Kabaddi Ligi’nde (PKL) oynanan maçlarda Tamil Thalaivas oyuncularının formalarında yer alacak. Sportzchain bu iş birliği sonrası Asya’da tanınırlık kazanırken Tamil Thalaivas blok zinciri tabanlı bir taraftar katılım platformu aracılığıyla taraftar etkileşimini artırmayı amaçlıyor.

Tamil Thalaivas direktörü Nikhil Bhardwaj bu ortaklığı “Sportzchain’i Tamil Thalaivas ailesine davet etmekten heyecan duyuyoruz. Taraftar deneyimimizi geliştirmek için yeni ve daha yenilikçi yollara bakmaya hevesliydik ve Sportzchain ile birlikte bunu başarabileceğimizi hissediyoruz.” diyerek duyurdu.

Dabang Delhi

Sportzchain ve Dabang Delhi iş birliği benzer şekilde taraftar etkileşimini arttırmak ve Asya’da görünürlüğün kazanılmasına hizmet ediyor. Bu iş birliğinin bir parçası olarak Sportzchain’in logosu, Pro Kabaddi Ligi’nde maçlar sırasında Dabang Delhi oyuncularının formalarında yer alacak. Dabang Delhi, izleme deneyimini geliştirmek için Sportzchain aracılığıyla piyasaya sürülecek olan taraftar token’larını geliştirmeyi amaçlıyor.

Sportzchain’in kurucusu ve CEO’su Siddharth Jaiswal konuya ilişkin “Tamil Thalaivas’tan sonra Dabang Delhi KC ile bağlantı kurmaktan mutluluk duyuyoruz.” açıklamasında bulundu.

Gujarat Giants

Aralık 2021’de Gujarat Giants, blockchain destekli taraftar etkileşim platformu Sportzchain ile bir ortaklık imzaladı. Gujarat Giants, Pro Kabaddi Ligi’ne katılan Ahmedabad merkezli bir Kabaddi takımıdır. Ortaklık sayesinde Giants, taraftar etkileşimlerini iyileştirmeye çalışıyor. Sportzchain ise iş birliği içerisinde hareket ederek ve sosyal medya üzerinden çekilişler ve yayınlar yaparak benimsenmesini artırmayı amaçlıyor.

Bengal Warriors

Aralık 2021’de Bengal Warriors ile Sportzchain token ve NFT konularında iş birliği içerisinde hareket etmeyi tercih etti. Diğer ortaklık anlaşmalarıyla benzer amaçlarda hareket eden Bengal Warriors ekibi, Sportzchain’in çeşitli etkinlikler ve yarışmalar yoluyla takımın taraftar katılımını arttırma çalışmalarına destek veriyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Bölümümle ilgili ortaya koymuş olduğum çeşitli akademik çalışmalarım bulunuyor. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Geçtiğimiz Haftanın En Çok Dikkat Çeken Kripto Paraları | QNT, HT ve CSPR Analizleri

Mastercard, Kripto Dünyasına Bir Adım Daha Atıyor!