içinde

SpookySwap (BOO) ve Scream (SCREAM) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor

SpookySwap (BOO) ve Scream (SCREAM) yatırma işlemleri 14 Mart TSİ 15:00’te Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar bugün, 14 Mart TSİ 15:00’ten itibaren BOO ve SCREAM yatırma işlemlerini Huobi Global üzerinden yapabilecek. 17 Mart’ta ise BOO ve SCREAM listelenecektir.

BOO ve SCREAM (BOO/USDT, SCREAM/USDT) spot işlemleri, yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak BOO ve SCREAM’lerinizi Huobi Global borsasından başka yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 18 Mart TSİ 15:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

SpookySwap (BOO) Nedir?

SpookySwap, Fantom Opera ağı için otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcı (AMM) merkeziyetsiz borsadır (DEX). Diğer DEX’lerden farklı olarak, bir yönetim token’i, çeşitli farm’lar yerleşik bir köprü, yerleşik limit emirleri ve kullanıcı merkezli hizmeti BOO token’i ile sağlamayı hedefliyor.

BOO

SpookySwap’ın simgesi BOO, bir yönetim token’idir ve gelecekte protokol ücretlerinin bir kısmını toplaması için çıkarılmıştır.

Official website: https://spookyswap.finance/

Whitepaper: https://docs.spookyswap.finance/

Scream (SCREAM) Nedir?

Scream, Fantom Blockchain tarafından oluşturulan ve desteklenen, yüksek düzeyde ölçeklenebilir, merkezyetsiz bir borç verme protokolüdür. SCREAM, tamamen merkeziyetsiz, şeffaf ve gözetimsiz olan eşler arası kredi çözümleri sunar. SCREAM, daha geleneksel kripto varlık ödünç verme hizmetleri için yüksek hızlı pazarlar oluşturmayı hedefliyor, ancak daha geniş bir Fantom tabanlı varlık yelpazesinde genel sermaye verimliliğini artırma hedefiyle.

SCREAM

Compound Finance, Aave ve CREAM Finance gibi mevcut borç verme platformlarına benzer kullanıcılar, para piyasalarında desteklenen tüm varlıkları ödünç verebilecek ve desteklenen varlıkları ödünç almak için sermayelerini teminat olarak kullanabilecekler. SCREAM platform için çkıarılmış yönetişim token’idir.

Official website: https://scream.sh/

Whitepaper: https://docs.scream.sh/

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Geçtiğimiz Hafta Kripto Para Piyasasında Neler Oldu? | 14.03.22

ConsenSys Kurucusu: Rusya-Ukrayna Krizi Kriptonun Benimsenişini Hızlandırabilir