in , ,

Spin Airdrop Duyurusu Yaptı! Airdrop’tan Yararlanmak için Neler Yapmalıyız?

Spin, NEAR Protocol üzerine inşa edilmiş, kullanıcıların takas yapmasına ve spot ticarete erişmelerine imkan sağlayan DeFi platformudur. 

Merkeziyetsiz bir ticaret platformu olan Spin, resmi Twitter hesabı üzerinden airdrop duyurusu yaptı. Yapılan duyuruda, airdrop hakkında daha fazla ayrıntının hafta içerisinde açıklanacağı belirtildi. 

Bizler de sizler için bu airdrop’tan yararlanabilmemiz adına bir rehber oluşturduk:

  • Öncelikle NEAR cüzdanı edinmelisiniz. Eğer bir NEAR cüzdana sahipseniz cüzdanınıza bir miktar NEAR yatırın. İşlemleri bu lik üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. https://wallet.near.org/
  • Şu anda Spin üzerinde yer alan iki farklı ürün var. Spot ticaret ve vadeli işlem. Airdrop’a hak kazanmak için bu işlem türleriyle etkileşim kurmamız gerekiyor. 

  • https://trade.spin.fi/ adresine giderek NEAR cüzdanınızı bağlayın ve al/sat özelliğini kullanarak spot ticaret gerçekleştirin.
  • Bir sonraki adım olarak https://perp.spin.fi/ adresine gitmelisiniz. Yine cüzdanınızı bağlayarak uzun veya kısa vadeli işlem gerçekleştirmelisiniz.

Şimdilik yapmanız gereken her şey bu kadar fakat airdrop ile ilgili detaylar açıklandıkça yeni görevler yapmanız gerekebilir. Detayları takip etmek için Spin’i resmi Twitter hesabı üzerinden takip edebilirsiniz. 

NEAR Protocol Nedir? 

Near Protocol, merkeziyetsiz uygulamalar için verimli, hızlı ve zincirler arası geliştirme platformudur. Ethereum’un güçlü rakiplerinden biri olan Near Protocol, akıllı sözleşme özellikli bir blok zincirdir. NEAR, Near Protocol’ün yerel kripto varlığıdır. NEAR’ın toplam arzı 1.000.000.000’dur. Bu rakamın %83’ü şu anda dolaşımda bulunuyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir.

Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.
Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Binance Yeni Launchpad Projesini Duyurdu!

Aptos, Aptozeum’un Testnet Üzerinde Yayınlandığını Duyurdu!