içinde , ,

Specular Testnet’ine Nasıl Katılınır?

Specular, mevcut optimistic rolluP çözümlerinden daha güçlü, güvenlik ve merkeziyetsizlik özellikleri sağlayan ilk EVM-native optimistic rollup’tır. Specular testnet’ine katılmak için yapmanız gerekenleri sizler için derledik!

  • İlk adım olarak web sitesine gitmeniz gerekiyor. Tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak. 

  • İkinci adım olarak test ağını Metamask cüzdanınıza eklemeniz gerekiyor. Henüz MetaMask cüzdanınız yoksa bu adımları takip ederek bir MetaMask cüzdanı edinebilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgileri, uygun metin kutularına ekleyin.

  • MetaMask cüzdanınıza Specular ağını ekledikten diğer testnet’lerde de olduğu gibi test token’larınızı bir “Faucet” aracılığıyla talep etmeniz gerekmektedir. Claim faucet: https://faucet.l2specular.com

  • specswap.l2specular.com adresine girerek cüzdanızı bağlayın. Bir miktar $WETH mint’leyin. Ardından $WETH’nizi $ERCA veya $ERCB olarak swap edin. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garin Kazanciyan tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Çeşitli akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Blokzincir teknolojisiyle 2019 yılında tanıştım. Kendimi bu konuda geliştirmeye devam ediyorum.

ABD’deki Kripto Yatırımcılarında Artış Görüldü

Ethereum (ETH), Merge’den Önce Ne Kadar Yükselebilir?