içinde

Space Misfits (SMCW) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor: Space Misfits (SMCW) Nedir?

Space Misfits (SMCW) yatırma işlemleri 19 Mart TSİ 10:00’da Huobi Global borsasında Pioneer Zone’da işleme açıldı. Yeterli hacme ulaşıldığında ise spot işlemler de yapılabilecek.

Yatırımcılar Space Misfits (SMCW) için 19 Mart TSİ 10:00’dan itibaren Huobi Global üzerinden yatırma işlemlerini gerçekleştirebilecek. SMCW için spot işlemler (SMCW/USDT) yeterli hacme ulaşıldığında 19 Mart’ta açılacak ve yatırma hacmi piyasa işlemlerini karşılayınca başlayacak olup başka bir duyuru ile bildirilecektir. Ancak SMCW’lerinizi Huobi Global borsasında başka yere çekmek (withdrawal) aktarmak için 20 Mart 16:00’ya kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi Huobi Global Twitter hesabının SMCW listeleme haberi:

Space Misfits (SMCW) Nedir?

Space Misfits, ENJIN Blockchain teknolojisi ile oluşturulmuş, oyunculara “Play-to-Earn” fırsatı veren bir 3D MMORPG Uzay oyunudur.

Space Misfits ile herkes kendi varlıklarını kontrol edebilir ve uygun gördükleri şekilde yönetebilirler. Space Misfits, net bir başlangıç ​​ve bitişe sahip geleneksel bir doğrusal oyundan ziyade mevsimlere dayalı ilerleme ile geliştirilmiştir.

Space Misfits (SMCW)

Space Misfits, proof of work, proof of stake ve player to player işlemlerine dayalı sürdürülebilir bir Play-to-Earn ekonomisinde başarılı olacaktır. Ekonomi, BITS ve CROWN($SMCW) olmak üzere iki ana varlık üzerinde çalışıyor. 

  • BITS: PoS veya PoW ile elde edilen yalnızca oyun içi, devredilemez bir tokendir. Uzay gemileri, silahlar ve klonlar oluşturmak için kullanılan evrensel bir işçilik kaynağıdır. Ayrıca onarım ve yakıt gibi oyun içi hizmetler için de kullanılır. Oyuncular, görevleri tamamlayarak, NPC’leri yetiştirerek ve oyunda ilerleyerek BITS elde edecekler. Kullanıcılar ayrıca oyunda CROWN tokenlerini stake ederek BITS alabilirler.
  • CROWN yani SMWC: Bir erc-20 token’idir ve hem Space Misfits DAO için yönetim token’i, hem premium oyun içi para birimi hem de p2p için rekor para birimi olarak hareket edecektir. Oyuncular, web uygulamasında akıllı bir sözleşme ile etkileşime girerek CROWN token’lerini oyuna yatırabilecekler.

Oyunun şu anki durumu test aşamasında olan çok basit bir alfa versiyonudur.

Official website: https://spacemisfits.com/

Whitepaper: https://space-misfits.gitbook.io/whitepaper/

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

NFT Oyunları Tam Zamanlı İşlerin Yerini Alabilir mi?

Spotify, NFT’leri Destekleyecek