in , ,

SPACE ID (SID) 2. Airdrop Alma Şansı

Bugün sizlerle yaklaşık 5 USD bir maliyetle SPACEID 2. airdrop’unu alabilme şansını kovalayacağız.

➖Bunun için öncelikle :
https://space.id/voyage/season-2?inviter=ustadsplinter.bnb

Linkine giderek Connect Wallet seçerek cüzdanımızı bağlıyoruz. (TrustWallet, Metamask, vb)

➖Cüzdanı bağladıktan sonra Register a .bnb or .arb domain (after March 10th, 2023 2PM UTC) yazan yerde Register’a tıklayarak açılan sayfada almak istediğimiz alan adını aratarak uygunluğunu kontrol ediyor ve uygun ise karşımıza gelecek olan 3 ağdan istediğimiz birinde buy now diyerek bağlamış olduğumuz cüzdanımızdan masrafları ödeyerek alan adımızı satın alıyoruz.

➖Satın alma işlemi bittikten sonra https://space.id/profile/domains linkinde aldığımız alan adımızı göreceğiz.

➖Sayfanın en sağ en üstünde profil resmimize tıklayıp resmin altında açılan menüde My Domains yazan yeri seçip karşımıza gelen Primary Name kısmında bu alanı hangi ağdan aldıysanız onun sağındaki + işaretine basarak gelecek olan ufak pencerede kutuya alan adımızı giriyoruz. Bu işlem aynı zamanda kendi referral linkinizi oluşturmanız için de gereklidir. Tekrar sayfanın en sağ üstündeki profil resmimize tıklayıp açılacak olan menüde Referral kısmını seçerek kendi referral linkimizi de alıp paylaşabiliriz.

➖Son olarak bu işlemleri doğru eksiksiz yaptıysanız tekrardan
https://space.id/voyage/season-2?inviter=ustadsplinter.bnb linkine giderek son adımı da tamamlamak için Claim Box diyerek kutumuzu alıyoruz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

SEC, Tron’un Kurucusu Justin Sun Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu

Faiz Kararı Sonrası Bitcoin (BTC) Nasıl Fiyatlanıyor?