in

Souni (SON) Kucoin’de Listeleniyor: Souni (SON) Nedir?

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Souni (SON) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Souni (SON) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri SON/USDT’dir.

Yatırımcılar, 16 Mart TSİ 13:00’dan itibaren artık KuCoin üzerinden SON alım-satımı yapabilecek. Ancak SON’larınızı KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 18 Mart  TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Souni (SON) Nedir?

Total Supply Market Cap Issue Date Consensus Protocol
10,000,000,000 SON 2022-03-14
Circulating Supply 24hr Volume Issue Price Cryptographic Algorithm
320,000,000 SON $0.00145

Souni, Binance Smart Chain üzerine inşa edilmiş fantasy-style 3D MMORPG oyunudur. Souni, hem yeni başlayanlar hem de profesyonel oyuncular için çoklu seviyeler ile canlı deneyimler sunan büyük bir açık dünya sunmaktadır. Oyuncular kendi klanını kurabilir, kendi stratejilerini oluşturmak için farklı karakterleri bir araya getirebilir, dünya çapında binlerce çevrimiçi oyuncu ile rekabet edebilir. Karşılık olarak ödüller kazanabilir.

Souni (SON)
Souni (SON) KuCoin’de Listeleniyor

Souni, yalnızca NFT koleksiyon platformu yerine oyun dünyası sunuyor. Binlerce oyun eşyasına, benzersiz yetenek ve becerilere sahip olan oyuncular; oyun içerisinde adaları işgal edebilir ve manzarayı özelleştirebilirler. Oyun içerisinde ödül olarak NFT’ler ve oyunun yönetişim token’i olan $SON yer almaktadır.

Official website: https://souni.io/

Whitepaper: Souni-whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

NFT Animasyon Dizisi “The Gimmicks” Piyasaya Çıkıyor

Ripple (XRP), Fantom (FTM) ve Shiba Inu (SHIB) Teknik Analizleri I 15.03.2022