içinde , , ,

Sorare’de Champion Europe Lig’de Nasıl Oynanır?

Sorare

Sorare, resmi ve lisanslı dijital kartlarla oynayabileceğiniz ve her hafta ödüller kazanabileceğiniz küresel bir fantezi futbol oyunudur. Sorare’de hedefiniz, her hafta ve yıl boyunca ödül kazanma şansınızı en üst seviyeye çıkarmak için sürekli olarak yüksek puanlara sahip oyuncular bulmak olacaktır. Aynı zamanda al sat yaparak da oyunda para kazanmak mümkündür. Bu yazıda sizler için Champion Europe Lig’de nasıl oynanır bunu yazdık.

Sorare’de Champion Europe Lig nedir? Hangi ligler ve hangi takımlar bulunur? Öncelikle bu soruların cevaplarını öğrenmeliyiz.

Champion Europe Lig’de tüm düyanın bildiği 5 büyük lig olarak geçen ligler bulunmaktadır. Bunlar; Almanya’dan Bundesliga, İspanya’dan Laliga, Fransa’dan Ligue 1, İngiltere’den Premier Lig ve İtalya’dan Serie A ligi bulunmaktadır. Hepimizin hakim olduğu en büyük 5 lig bu isim altında geçmektedir.

Sorare

Lisanslı ortaklar adı altında toplamda şu an için 308 takım bulunmaktadır. Premier Lig hariç hemen hemen diğer liglerde bulunan tüm takımlar, oyun içersinde anlaşmalı şekilde mevcuttur. Şu an için Sorare’de sadece birkaç takım bulunsa da yakın gelecekte Premier Lig ile de anlaşması beklenmektedir.

Halihazırda kartı bulunan ve önceden başka ligde oynayan oyuncuların Premier Lig’de devam etmesi herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Paris Saint Germain, Bayern Münih, Juventus gibi birçok büyük takım bu ligdedir. Bu ligde yarışmak için oyuna biraz daha fazla para yatırmanız şarttır. Oyundaki en büyük amaç, puan kazanmak ve en kaliteli liglerin bulunduğu S05 Lig’inde en kaliteli oyunculara sahip olmak olduğu için fiyatlar oldukça fazladır. Şu ana kadar oyunda satılan en pahalı kart da bu S05 Lig’inde bulunmaktadır (Erling Haaland Unique Kartı $678.680).

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Oğuzhan Bozkurt tarafından yazıldı.

Eylül Ayı Fan Token Dünyasında Son Gelişmeler

kriptopara, Bitcoin

Ekim Ayında Beklenen Önemli Gelişmeler