içinde ,

Sorare Yeni Ödül Sistemi

Sorare, 2021’e muhteşem bir başlangıç ​​yaptı! Ödül havuzunun son güncellemesinden bu yana platforma yeni özellikler eklendi. Dünya futbolunun en büyük kulüplerinden bazılarını bu platformda ağırlandı ve 50 milyonluk Seri A fonu duyuruldu. Sorare tarafından yapılan yeni ödül sistemi açıklamasında geçen ifadeler ve konu başlıklarını siz değerli okuyucularımız için derledik.

Topluluğumuzun desteği ve geri bildirimi olmadan bugün bulunduğumuz yerde olamazdık. Söz verdiğimiz gibi, bölümler arasında iyileştirilmiş ödüller için fikirlerinizi ve önerilerinizi inceledik. Kullanıcılar keşif ağlarını, becerilerini geliştiriyor ve küresel fantezi futbol oyunumuzu oynamak için yeni ve yenilikçi yollar buluyor. Hızlı büyümemizle birlikte, bu çok daha rekabetçi 4.Lig Turnuvaları ile sonuçlandı.

Sorare

Daha fazla kullanıcının rekabet edebileceklerini hissetmelerini ve koleksiyonlarına bir kart ödülü eklemenin heyecanını yaşamak için çalışmalarını istiyoruz. Sorare’de daha fazla kulüp ve ligi karşıladıkça , topluluğumuz gittikçe güçlendikçe hızla adapte olabilen ölçeklenebilir bir sistem tasarlamak bizim için çok önemliydi. SO5 deneyimini geliştiren ve daha fazla kullanıcının futbol bilgilerini uyguladıkları için rekabet etmesini ve ödüllendirilmesini sağlayan bir çözüm bulduk.

Yeni Bir Dinamik Ödül Sistemi

Belirli bir Oyun Haftasında oynayan kulüplerin sayısına dayalı yeni bir dinamik Ödül Sistemi sunuyoruz. Bir Oyun Haftası ödül havuzunun boyutu, bu pencerede kaç Sorare lisanslı kulübün fikstürüne sahip olduğuna bağlıdır. Sakin bir hafta ortası Oyun Haftası’nda oynayan az sayıda kulüp varsa, alabilmek için daha az kart ödülü olacaktır.
Ancak bu yeni sistem, daha yoğun ve daha rekabetçi Oyun Haftaları için ödüllerin sayısını büyük ölçüde artırmamızı sağlıyor. Yeni sistemimizle, ödül havuzlarının ‘daha sessiz’ (Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali GW # 149) ve daha büyük bir Oyun Haftası (GW # 154) için nasıl görünebileceğine dair bir örnek.

Sorare

Özetle, burada neler oluyor: Daha fazla takım = daha fazla ödül, daha az takım = daha az ödül. Daha fazla ödül vermenin ötesinde, bu sistem aynı zamanda tüm SO5 Turnuvalarının her zaman açık olmasına izin verir. En az bir kulüp oynadığı sürece, söz konusu bölgesel Turnuva açık olacaktır. Challenger Europe’un yeterli sayıda takımı olup olmadığı veya Champion Europe’un yalnızca birkaç menajeri hedef alıp almayacağı konusunda artık kafa karışıklığı yaşamayacağız. 1 takım oynadığı sürece her şey açıktır. İki farklı bölgede en az bir takım oynuyorsa Küresel Ligler açıktır. Her Turnuva için ödüllerin bölümler arasında nasıl dağıtılacağına ince ayar yapıyoruz. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi daha sonraki bir tarihte paylaşacağız. Dağıtabileceğimiz kart sayısı her zaman doğrudan platformda sahip olduğumuz takımların sayısı ile ilgilidir. Herhangi bir yeni kulüp, verebileceğimiz ödüllerin sayısını otomatik olarak artıracak ve dünyanın en iyi 20 ligine imza atmayı planlıyoruz. Sorare büyüdükçe kart sayısının artmaya devam etmesini bekleyebilirsiniz. Bu yeni model ölçeklenebilir, sürdürülebilir, dinamik ve sıkı çalışmaları için daha fazla kullanıcıyı ödüllendiriyor. Ödül sisteminin bu yinelemesinde, puan eşiğinde herhangi bir değişiklik yapmayacağız. Global All-Star Division 4’te 205 puan ve 250 puana ulaştığınızda yine de bir ödül alacaksınız. Ancak, tüm ETH ödülleri belirli bir Dolar değerine kilitlenecek. Bu, her zaman sabit dolar ödülünün ETH karşılığını alacağınız anlamına gelir. Yani 205 puana ulaşmak için her zaman 15 dolar değerinde bir ETH değeri kazanacaksınız ve 250 puana ulaşmak için 30 dolar değerinde bir ETH değeri kazanacaksınız.

Sorare

Bu değişiklik, herhangi bir Klasmandaki İlk 3’ün ETH ödülleri için de geçerlidir. Bu değişikliğin arkasındaki amaç, Sorare platformunu sağlıklı bir şekilde büyütmeye devam etmek ve her kökenden kullanıcıyı memnuniyetle karşılamasını sağlamaktır. Şu anda puan eşiği, topluluğumuza Sorare yolculuklarına başlarken hedeflemesi gereken net bir hedef sağlıyor. Oyun ilerlememizi geliştirmek ve oyuncularımıza daha heyecan verici bir deneyim sunmak istiyoruz. Şu anda, platformdaki tüm kullanıcıların birden fazla Oyun Haftası boyunca ilerleyerek ve biriktirerek bir kartın kilidini açmasını sağlayacak bir özellik geliştiriyoruz. Yaz sonunda, bu daha sürdürülebilir ve daha heyecan verici model için 15 $ ve 30 $ ödüllerini değiştirerek “oyunu yenmenize” ve sıralamalarda ilerlemenize olanak tanıyacağız. Önümüzdeki aylarda ilerleme özelliği hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız. O zamana kadar, sizlerle paylaşmaktan heyecan duyduğumuz yeni bir “Oyuncuya Karşı Oyun” Ödülünü sunacağız.

Sorare

Önceden duyurulmuş belirli Oyun Haftalarında, pozisyonları kart ödül noktalarının altına düşen kullanıclar yeni bir ödül türü için yarışacak: Ödül Düşüşü. Bu Oyun Haftalarında, Oyun Haftası için Kademe 3 Nadir Ödüllerin % 30’a kadarı, Garantili kart kazanma noktasında sona ermeyen ancak 200 puanın üzerinde puan alan 4. Bölümdeki kullanıcılara verilecektir. Bir Ödül Düşüşü alma şansı, 4. Klasmandaki son konumunuza bağlıdır. Ne kadar çok puan kazanırsanız, kart alma şansınız o kadar artar. Bir kart alma şansınızı belirlemek için aşağıdaki formülü kullanıyoruz: Şans (Kademe + 1) = Şans (Sıra) * 0.99. Ödül düşüşlerinin amacı, kullanıcılar için ilerleme şansını artırmaktır. Arada bir şanslı kartla, daha fazla kullanıcının potansiyellerini ortaya çıkaracağını ve rütbeleri yükselteceğini umuyoruz. Ödül Düşüşleri Seviye 3 Nadir oyuncularla sınırlıdır ve yalnızca belirli Oyun Haftalarında mevcut olacaktır. Klasman 4’te kart kazanmayan ancak 200 puana ulaşan kullanıcılara rastgele dağıtılırlar. Sosyal Medyadaki duyurulara ve oyun içi bildirimlerimize dikkat edin.

Ekstra Özel Haftalar

Son birkaç aydır, kullanıcılarımıza heyecan verici Haftalık Özel etkinlikler oluşturmaya odaklandık. Her hafta futbol takvimine bakmaya ve Turnuva gereksinimlerini gerçek dünyadaki etkinliklerle ilişkilendirecek şekilde değiştirmeye devam edeceğiz. Yeni nesil Özel Etkinliklerin Fantezi Futbol’da en çok beklenen Turnuva olmasını istiyoruz. Özel Haftalık Kitaplarımız artık Bölgesel Turnuvalarla aynı modeli takip edecek:

Sorare

Özel Kurallara göre, ne kadar uygun oyuncular olursa, o kadar çok ödül vereceğiz. İlk 3 yer için ek ödüller olarak daha fazla Özel Sürüm kartı görmeyi bekleyin ve düşük bütçeli kullanıcılara parlama şansı veren “Maks Ortalama Puan <40” gibi etkinlik kurallarını sabırsızlıkla bekleyin. Bu yeni Özel Haftalık Etkinlikler, iki yerine yalnızca haftada bir kez yapılabilecek. Aylık takvimlerimiz veya topluluk kanallarımız aracılığıyla, bu Özel Haftalık Etkinliklerin ne zaman düşeceğini (hafta ortası veya hafta sonu) önceden duyurmayı hedefleyeceğiz.

Resmi Sorare Türkiye topluluğumuza tüm Türk Sorare oyuncularını bekliyoruz. Sorare tarafından düzenlenen Türk oyunculara yönelik etkinlikler burada gerçekleşecek, gelişmeler ilk burada paylaşılacaktır. Gruba katılmak için lütfen tıklayınız.

Oğuzhan Bozkurt tarafından yazıldı.

theta network

Theta Network Nedir?

Melalie

Melalie Nedir Ve IDO’suna Nasıl Katılınır?