in

Sorare Platformundan Nasıl Para Çekilir?

ETH, Ethereum Blockchain kullanan merkezi olmayan bir dijital para birimidir. Ethereum, Sorare platformu için kesinlikle hayati önem taşır ve oyunun temel kısımlarında kullanılır:

  1. Oyun kartları ETH kullanılarak alınıp satılır ve Ethereum Blockchain’e aktarılır.
  2. Ethereum’daki oyunculara oyun haftası ödülleri ödenir.
  3. Yöneticiler oyun kartları, kartların nadirliğini garanti etmeye yardımcı olan Ethereum Blockchain’de saklanır.
  4. Ethereum tüm Sorare platformunun temelini oluşturmaktadır.

Sorare

ETH maç ödüllerinizi ve ticaret karınızı Sorare’den bir para birimine dönüştürmek için Metamask gibi bir cüzdana aktarıp. Oradan da bir kripto borsasında takas etmeniz gerekir.

Yapmanız gereken bir sonraki şey, bu borsada ETH cüzdanınızı bulmak. Sorare’den ETH’nizi göndereceğiniz yer burasıdır.

Bazı borsalarda buna “Depozit ETH” adı verilir. Genel anahtarınızı/adresinizi burada genellikle bir barkodun altında görmelisiniz. Bu anahtarı/adresi kopyalayın.
1. Cüzdan seçeneğini tıklayın.
2. Al seçeneğini tıklayın.
3. Adresi kopyalayın.

Sorare’de cüzdanınıza gidin ve ‘”Para Çek” sekmesini tıklayın. ETH cüzdanınızı / depozito adresinizi borsanızdan kutuya yapıştırın ve ne kadar göndermek istediğinize karar verin. Ardından Gönder’i tıklayın! Sorare’den işlemle ilgili ücreti kabul etmenizi isteyen bir onay e-postası almalısınız. Bağlantıya tıklayarak işlemi onaylayın. ETH daha sonra cüzdanınıza gönderilecektir, bu işlemin Blockchain’de onaylanması genellikle yaklaşık 10-20 dakika sürer. Bu, günün saatine ve işlem sırasında Ethereum ağının ne kadar meşgul olduğuna bağlıdır.

Sorare

ETH’nizi Sorare’den yeni cüzdan adresinize gönderdikten sonra, ETH’nin seçtiğiniz borsada göründüğünü görmelisiniz. Bu noktada, döviz cüzdanımıza yeni girdiğimiz ETH’yi kullanarak TL veya dolar satın almanız gerekir. Son adım, paranızı banka hesabınıza çekmektir. Portföyünüzde ETH’nizi dönüştürdüğünüz yerel para birimini bulun. Banka hesabınıza ne kadar çekmek istediğinizi seçin ve devam et’i tıklayın. Coinbase, paranızı göndermek istediğiniz banka bilgilerinizi soracaktır. Banka bilgilerinizi girdikten sonra, para birkaç saat içinde hesabınıza geçmelidir. Bu kadar! Artık Sorare ETH’nizi gerçek banka hesabınıza çevirdiniz!

  • Geleceği parlak futbol fantezi oyunu olan Sorare’ye buradan kayıt olup, hem oyun oynayıp hem de para kazanabilirsiniz.

Resmi Sorare Türkiye topluluğumuza tüm Türk Sorare oyuncularını bekliyoruz. Sorare tarafından düzenlenen Türk oyunculara yönelik etkinlikler burada gerçekleşecek, gelişmeler ilk burada paylaşılacaktır. Gruba katılmak için lütfen tıklayınız.

vitalik buterin, ethereum

Ethereum 2.0 Nedir?

Tether

Polkadot (DOT) Ve Kusama (KSM) Ağlarına “Tether” Piyangosu!