içinde

Sorare, NFT Fantezi Beyzbol Oyununu Piyasaya Süreceğini Duyurdu

Popüler NFT fantezi futbol platformu Sorare, bu yazdan itibaren beyzbol odaklı NFT fantezi oyunu piyasaya sürmesi bekleniyor.

Sorare, Ethereum tabanlı NFT fantezi futbol platformunu piyasanın önde gelen blok zincir tabanlı oyunlardan biri haline geldi. Şirketin şimdiki odağı ABD’deki elit beyzbol ligi olan Major League Baseball.

Sorare bugün, ABD beyzbol ligini içeren yeni bir beyzbol fantezi spor oyunu başlatmak için hem Major League Baseball hem de MLB Players Association ile anlaşma imzaladığını duyurdu. Bu anlaşmaya göre Sorare, satın alınabilen ve satılabilen Ethereum tabanlı NFT koleksiyonları olarak temsil edilen profesyonel oyuncuların dijital ticaret kartlarını sunacak

Kullanıcılar, sahip oldukları NFT oyuncu kartlarını toplayıp, profesyonel MLB oyuncularının ligde sergiledikleri performanslarına göre puan kazanabilir.

Sorare’nin MLB kartı çizimleri henüz yapım aşamasında, ancak Sorare COO’su Ryan Spoon, beyzbolun ruhunu yansıtan mevcut futbol NFT’lerinin yaklaşımını, oyuncuların istatistikleri ve NFT’lerin baskı numaraları vb., sürdürmeyi hedeflediğini ifade etti. Her MLB oyuncusu farklı nadirlik seviyelerinde aynı sayıda NFT kartına sahip olacak, ancak bu sayı henüz belirlenmedi.

MLB anlaşması ile ABD ligini ve takımlarını Sorare platformunda sergileyen Major League Soccer ile mart ayında yapılan anlaşmanın ardından, firma Amerika’da adından söz ettirme çalışmalarını sürdürüyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Stablecoin Krizinin Temel Sebepleri | Sırada Ne Var?

Tether (USDT) Çökerse Ne Olur? Stablecoin’lerin Sonu mu Geliyor?