in ,

Son Beş Ayda Binance’de Listelenmiş Projeler

Bu yazıda Binance kripto para borsasında sonra beş ayda listelenmiş projelere bakacağız.

Stargate Finance (STG)

Stargate Finance, Omnichain DeFi’nin üzerine kurulmuş tamamen şekillendirilebilir bir likidite taşıma protokolüdür. Stargate ile kullanıcılar ve dApp’ler, protokolün birleşik likidite havuzlarına anında garantili kesinlik ile erişirken yerel varlıkları zincirler arası aktarabilir.

Binance, Stargate

Stargate transferlerinin anında garantili kesinliği vardır; kaynak zincirinde gönderilen bir aktarım hedefte garanti edilir. Stargate Finance (STG), Binance kripto para borsasında 19 Ağustos 2022’de listelenmiştir.

Optimism (OP)

OP, Optimism’in yeni yönetişim sistemi olan Optimism Collective’i oluşturan iki merkezden biri olan Token House’un yönetişim token’ıdır. Optimism; Ethereum minneti, Optimistic Rollup ve OVM’yi içeren 3 ana bileşenden oluşan bir Layer-2 Ethereum ölçeklendirme çözümüdür.

Binance,

Optimism, Ethereum’daki işlem ücretlerini azaltmak, yeni işlemleri daha hızlı gerçekleştirmek ve böylece Ethereum orijinal zincirinin güvenliği korurken daha sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için ortaya çıkmıştır. Optimism (OP), Binance kripto para borsasında 1 Haziran 2022’de listelenmiştir.

Lido DAO (LDO)

Lido DAO, endüstri lideri staking sağlayıcıları tarafından desteklenen ETH için bir likit staking çözümüdür. Lido, kullanıcıların varlıkları kilitlemeden veya altyapıyı sürdürmeden örneğin borç verme gibi on-chain faaliyetlere katılırken ETH’lerini stake etmelerine olanak tanır.

Lido, ilk ETH staking ile ilgili sorunları çözmeye çalışır. LDO, Lido DAO’da yönetişim hakları veren bir Ethereum token’ıdır. Lido DAO, bir dizi likit staking protokolünü yönetir, temel parametrelere (örneğin ücretler) karar verir. Verimlilik ve istikrarı sağlamak için protokol yükseltmelerini yürütür. Lido DAO (LDO), Binance kripto para borsasında 9 Mayıs 2022’de listelenmiştir.

Nexo (NEXO)

Nexo, dijital finans sektöründe dünyanın önde gelen ve en güvenilir kredi kuruluşu olarak yer alır.

2018’den bu yana Nexo, dijital varlıklar dünyasına profesyonel finansal hizmetler getirmeye çalışmaktadır. Blok zinciri teknolojisinin gücüyle birlikte ekibin FinTech’teki uzun yıllara dayanan deneyiminin en iyisinden yararlanan Nexo, milyonlarca insanı kripto varlıklarının arkasındaki değerden yararlanmaya teşvik ederek yeni ve daha iyi bir finansal sistem şekillendiriyor.

Binance

Nexo, platformda kilitlendiğinde kullanıcılara kredilerde biriken faiz indirimleri ve yatırılan fonlar üzerinden faiz ödemeleri alma fırsatı gibi avantajlar sağlayan yerel bir token olan NEXO’ya sahiptir. Token sahipleri ayrıca Nexo’nun karlarından temettü alırlar. Nexo (NEXO), Binance kripto para borsasında 29 Nisan 2022’de listelenmiştir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

MES tarafından yazıldı.

Binance Labs’ın Yatırım Yaptığı ve Henüz Binance’de Listelenmeyen Projeler

Ağustos Ayında Öne Çıkan Yüksek Potansiyelli Kripto Para Projeleri