in ,

SolRazr (SOLR) Nedir?

SolRazr; DeFi, NFT’ler ve ölçeklenebilen web3 uygulamalarının büyümesini desteklemeyi amaçlayan Solana üzerine inşa edilen projeler için fiili fon toplama ve geliştirici platformu olarak ortaya çıkmıştır.

Günümüzde yatırımcılar, en hızlı büyüyen ağ olan Solana üzerine inşa edilen yeni nesil fikirlerin ve projelerin erken büyüme aşamasının desteklenmesi ve bir parçası olma konusunda giderek artan bir zorlukla karşı karşıya kaldı.

SolRazr

SolRazr, Solana’da yazılım çözümleri geliştiren projeler için “fiili” kaynak yaratma ve geliştirici platformu olarak hareket etmek üzere geliştirilmiştir. SolRazr, yüksek performanslı bir ağ sağlayarak yeni ortaya çıkan merkeziyetsiz finans (DeFi) ekosisteminin gelişimini hızlandırmaya odaklanacak.

SolRazr Neyi Başarmayı Amaçlamaktadır?

  • Solana projelerinin platformlarında başlatılmasına yardımcı olma.
  • Projelerin hızla oluşturulması ve pazara sunulması için iyi bir geliştirici araçları seti oluşturma.
  • Adil ve merkeziyetsiz allocations (tahsisler) yoluyla projelere erişim sağlama.

SolRazr tokeni şu anda KuCoin borsasında listelenmektedir, ticaret-alım-satım işlemlerinizi oradan yapabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Batuhan Görbulak tarafından yazıldı.

Hacettepe Üniversitesi Almanca Mütercim Tercümanlık bölümünden mezun olduktan sonra kendisini çeviri ve yerelleştirme alanlarında geliştirdi. Farklı şirketlerde serbest çevirmenlik yapmakta olan Batuhan, 2020’de kripto paralar ile tanışmasıyla birlikte iş ağını genişleterek FinTech alanında birçok projenin çevirisinde tecrübe kazandı. Son 1 senedir çalışmalarını FinTech alanına yoğunlaştırarak Blockchain'i keşfetme yolunda çalışmalarını genişletiyor ve şimdilerde ise koinsaati.com'da co-founder ve "chief editor" olarak aktif bir şekilde çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Polkadot ve Kusama Parachain Açık Artırmaları Nedir?

Mekaverse-NFT

Mekaverse NFT Nedir?